Eternals dłużsi od Avengers: Wojna bez granic. Czas trwania filmu Marvela

Radosław Krajewski
2021/09/27 14:20
1
0

Nadchodząca produkcja Marvela zatrzyma nas na dłużej w kinie. Będzie to jeden z najdłuższych filmów studia.

Przed dwoma dniami poznaliśmy oficjalny czas trwania drugiej części Venoma, który wbrew poprzednim informacjom, będzie trwał o kilka minut dłużej. Wciąż czyni to z filmu najkrótszą produkcję sygnowaną logiem Marvela. Na drugim biegunie jest natomiast Eternals, który według rosyjskiego Kino Metro, będzie drugim najdłuższym filmem z uniwersum. W kinie spędzimy aż 2 godziny i 36 minut.Eternals dłużsi od Avengers: Wojna bez granic. Czas trwania filmu Marvela Tym samym Eternals przebije metraż Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów z czasem 2 godzin i 27 minut, a także Avengers: Wojna bez granic, która trwała o dwie minuty dłużej. Numerem jeden cały czas pozostaje Avengers: Koniec gry, który trwał aż 3 godziny i 1 minutę. Po najnowszym obrazie Chloe Zhao możemy więc oczekiwać epickiej historii z obowiązkowym wielkim starciem na koniec, który zachwyci fanów Marvela.

W filmie poznamy tajemniczą rasę nieśmiertelnych istot zwanymi Eternals. Zostali oni stworzeni przez Celestials tysiące lat temu. Zamieszkiwali w tajemnicy Ziemię od ponad 7 tysięcy lat. Po walce z Thanosem ponownie się zjednoczyli, aby chronić ludzkość przed złymi Deviantami.

GramTV przedstawia:

Za Eternals odpowiada Chloe Zhao, reżyserka nagrodzonego Oscarem Nomadland. W obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff oraz Lia McHugh. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku.

Komentarze
1
Gotenssjgoddark
Gramowicz
24/03/2022 15:11

Guzik prawda z tym czasem filmu Eternals  ,obejrzałem na dvd i film mi sie skończył wciągu półtorej godziny .