Znany aktor z serialu Marvela zagra głównego przeciwnika w Eternals?

Radosław Krajewski
2021/09/24 17:15

Marvel wciąż nie zdradził nazwiska aktora, który wcieli się w głównego antagonistę w nadchodzącym widowisku studia.

Eternals pojawi się w kinach już za nieco ponad miesiąc, a wciąż nie znamy pełnej obsady oczekiwanego superwidowiska od Marvela. Rola Kro, lidera rasy Deviantów, owiana jest tajemnicą i studio najprawdopodobniej będzie trzymać ją aż do samej premiery. Nieoczekiwanie jeden z aktorów wygadał się, że został obsadzony w tej roli. Znany z Pięknej i Bestii, Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga, a także serialu Legion od Marvela, Dan Stevens ostatnio udzielił wywiadu portalowi Collider, w którym został zapytany o jego udział w filmie. Aktor nie pozostawił żadnych wątpliwości, że to właśnie on wciela się w głównego przeciwnika nowej tytułowej grupy superbohaterów.Znany aktor z serialu Marvela zagra głównego przeciwnika w Eternals?Po premierze drugiego zwiastuna filmu w sieci pojawiły się spekulację, że to właśnie Dana Stevensa zobaczymy w Eternals. Aktor podczas wywiadu nie odpowiedział wprost z powodu obowiązującego go kontraktu, ale wyraźnie zasugerował, że wciela się w postać, która stanie na czele Deviantów. Stevens udzielił wymownej odpowiedzi: „Kro comment”, która oczywiście odnosi się do „no comment”. O językowym lapsusie w tym przypadku nie może być mowy. Aktor zażartował również, że gdyby jednoznacznie zdradził informację o swoim udziale, prawdopodobnie musiałby zabić redaktora Collidera i nie dopuścić do publikacji wywiadu.

Powiem: Kro comment, ale nie wiem, czy to wystarczająco tajemnicze. Nawet gdybym mógł cokolwiek powiedzieć, nie byłbym w stanie i musiałbym spróbować zabić cię przez Zooma. Czy to wystarczająco tajemnicze? Czy to bardziej tajemnicze, czy mniej tajemnicze?

W filmie poznamy tajemniczą rasę nieśmiertelnych istot zwanymi Eternals. Zostali oni stworzeni przez Celestials tysiące lat temu. Zamieszkiwali w tajemnicy Ziemię od ponad 7 tysięcy lat. Po walce z Thanosem ponownie się zjednoczyli, aby chronić ludzkość przed złymi Deviantami.

GramTV przedstawia:

Za Eternals odpowiada Chloe Zhao, reżyserka nagrodzonego Oscarem Nomadland. W obsadzie znaleźli się: Angelina Jolie, Richard Madden, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Gemma Chan, Kit Harington, Barry Keoghan, Dong-seok Ma, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff oraz Lia McHugh. Film zadebiutuje w kinach 5 listopada 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!