ESPORT GRA 3 by DZIK nadchodzi! Nowa dyscyplina, te same emocje

gram.pl
2024/05/20 14:30
0
0

Topowi polscy influencerzy z branży gamingowej, streamerskiej i YouTube ponownie staną do rywalizacji.

Już 22 czerwca 2024 roku odbędzie się kolejna – trzecia – edycja wydarzenia ESPORT GRA. Organizatorzy imprezy, czyli agencja Good Game oraz marka DZIK, tym razem zdecydowali się jednak na inną dyscyplinę. Zgodnie z przekazanymi informacjami już w przyszłym miesiącu topowi influencerzy ze świata gamingu, streamingu i YouTube’a pokażą swoje umiejętności w siatkówce plażowej.

ESPORT GRA 3 by DZIK nadchodzi! Nowa dyscyplina, te same emocje

Good Game i marka DZIK zapraszają na kolejną edycję wydarzenia ESPORT GRA

W trakcie dwóch poprzednich edycji wydarzenia ESPORT GRA uczestnicy rywalizowali ze sobą w piłce nożnej. Dlaczego więc zdecydowano się na zmianę dyscypliny? Wszystko przez nadchodzące Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Organizatorzy wyjaśniają, że siatkówka jest jednym z „najbardziej dynamicznych” i „widowiskowych” sportów na letnich igrzyskach, a Good Game i marka DZIK chcą uczcić wspomniane wydarzenia na „własny, unikalny sposób”.

Wybór siatkówki jako motywu przewodniego ESPORT GRA 3 by DZIK ma również inne cele. Chcemy kontynuować ideę zachęcania polskich graczy do aktywności fizycznej i promować zdrowy styl życia. Takie wartości jak rywalizacja, współpraca i samodoskonalenie się są wspólne zarówno dla esportu, jak i tradycyjnych dyscyplin sportowych. Chcemy pokazać to podczas nadchodzącego turnieju – mówi Damian „DD Esport” Dąbrowski, project manager Good Game.

ESPORT GRA 3 by DZIK ponownie skupi się na rywalizacji topowych polskich influencerów z branży gamingowej, streamerskiej i YouTube. W nadchodzących dniach organizatorzy zaprezentują drużyny biorące udział w tegorocznej edycji wydarzenia. Wszystkie informacje będą publikowane na bieżąco na social mediach GG League.

ESPORT GRA to nie tylko sportowa rywalizacja, to także okazja do integracji społeczności graczy! Przewidzieliśmy 990 darmowych biletów dla osób chcących śledzić rywalizację na miejscu. Event odbędzie się w La Playa Music Bar w Warszawie (Wybrzeże Helskie 1/5), a wejściówki będzie można zgarnąć za pomocą Decathlon GO – aplikacji służącej do zapisów w zawodach sportowych – informują organizatorzy.

GramTV przedstawia:

Zgodnie z przekazanymi informacjami w rozgrywkach ESPORT GRA 3 by DZIK weźmie udział osiem 3-osobowych zespołów, które zostaną podzielone na dwie grupy. Faza grupowa będzie rozgrywana w formacie „każdy na każdego”, z meczami best-of-one do 15 punktów. W fazie pucharowej pojedynki będą miały charakter best-of-three, ale do wygrania jednego z meczów trzeba będzie uzbierać aż 21 oczek. W trakcie spotkań nie zabraknie też specjalnych zadań, dzięki którym zespoły będą mogły zdobyć dodatkowe punkty.

Na koniec warto przypomnieć, że ESPORT GRA 3 by DZIK odbędzie się już 22 czerwca 2024 roku La Playa Music Bar. Lokal znajduje się nad samym brzegiem Wisły, po praskiej stronie, i oferuje niepowtarzalny widok na Stare Miasto i Zamek Królewski.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!