Epic Games Store rozda kilkanaście darmowych gier na święta. Nadchodzą nowe prezenty na PC

Radosław Krajewski
2023/12/07 16:40
0
0

Sklep powtórzy swoją akcję z poprzednich lat i podczas okresu świątecznego rozda kilkanaście gier za darmo.

Jak w każdy czwartek w Epic Games Store pojawią się nowe darmowe gry, które od 17:00 możecie przypisać do swojego konta. Ale już wkrótce nie tylko czwartki będą obfitowały w prezenty dla graczy na PC. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich latach sklep podczas okresu świątecznego zaoferuje za darmo kilkanaście gier. O promocji poinformował billbil-kun z serwisu Dealabs, który rzadko myli się w tego typu sprawach. Wygląda więc na to, że świąteczne rozdawnictwo ponownie wystartuje w sklepie Epic Games.

Epic Games Store rozda kilkanaście darmowych gier na święta. Nadchodzą nowe prezenty na PC

Epic Games Store z kolejnymi darmowymi grami na święta

Na razie żadne szczegóły nie zostały ujawnione, ale w ubiegłym roku promocja trwała od 15 grudnia do 5 stycznia 2023 roku. Tegoroczna edycja rozpocznie się jednak wcześniej i pierwszą darmową grę ze świątecznej oferty odbierzemy już w najbliższą środę, czyli 13 grudnia. Rozdawnictwo potrwa do 3 lub 4 stycznia 2024 roku.

W poprzednie święta w Epic Games Store rozdał łącznie 15 gier, które były oferowane codziennie we wspomnianym wyżej okresie. Ponadto w sklepie tego samego dnia wystartowała świąteczna wyprzedaż, a gracze mogli skorzystać z 25% kuponu zniżkowego, obniżającego cenę wybranego produktu. Możliwe, że ta promocja również powróci.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w Epic Games Store podczas okresu świątecznego i noworocznego mogliśmy odebrać takie gry, jak Costume Quest 2, Them's Fightin' Herds, Metro: Last Light Redux, F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, Mortal Shell, Dishonored - Definitive Edition oraz Death Stranding.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!