Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień pierwszy świąteczny prezent na PC (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/12/07 17:01
0
0

Użytkownicy komputerów osobistych mogą już odebrać nowe darmówki od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już pobierać dostępne za darmo GigaBash oraz Predecessor. Za tydzień wszyscy użytkownicy komputerów osobistych będą natomiast mogli odebrać pierwszy z kilkunastu świątecznych prezentów w Epic Games Store.

Oryginalna wiadomość: Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją na użytkowników komputerów osobistych czekają kolejne prezenty od Epic Games. Gracze PC – podobnie jak miało to miejsce tydzień temu – będą mieli dziś okazję odebrać za darmo aż dwie produkcje. Pierwszą z nich będzie GigaBash, czyli wieloosobowa bijatyka arenowa, która „łączy chaotyczną rozgrywkę i twórczość” takich tytułów jak Power Stone czy Super Smash Bros. z „oszałamiającą skalą klasycznych filmów kaiju”.

GramTV przedstawia:

Drugim prezentem dla użytkowników komputerów osobistych od Epic Games będzie natomiast Predecessor – oparta na Paragon dynamiczna gra akcji, która łączy w sobie elementy strzelanki oraz gatunku MOBA. Zarówno GigaBash, jak i Predecessor odbierzecie za darmo w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień pierwszy świąteczny prezent na PC (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier na PC w Epic Games Store

Na koniec przypominamy również o prezentach z ubiegłego tygodnia, które będą dostępne w Epic Games Store jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu użytkownicy komputerów również otrzymali od Epic Games dwie darmówki w postaci Jitsu Squad oraz Mighty Fight Federation.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!