Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Epic Games Store potwierdza świąteczną promocję. Znamy liczbę darmowych gier

Radosław Krajewski
2022/11/27 11:15

A także datę startu wielkiej oferty.

Przed paroma dniami pojawiły się informacje, że również w tym roku Epic Games Store zorganizuje coroczną świąteczną promocję z rozdawnictwem kilkunastu gier za darmo. Plotki okazały się prawdziwe i sklep nie tylko oficjalnie potwierdził zbliżającą się ofertę, ale również zaprezentował pierwsze szczegóły.

Epic Games Store potwierdza świąteczną promocję. Znamy liczbę darmowych gier

15 darmowych gier w Epic Games Store na święta

Promocja ruszy już 15 grudnia i potrwa do 5 stycznia 2023 roku. W tych dniach Epic Games Store zorganizuje świąteczną wyprzedaż, w której wybrane tytuły będziecie mogli kupić w niższych cenach. Klienci otrzymają również 25% kupon zniżkowy, dzięki któremu obniżą cenę wybranego przez siebie produktu.

GramTV przedstawia:

Podczas trwania wyprzedaży Epic Games Store zaproponuje łącznie 15 gier za darmo, więc tyle samo co w 2020 i 2021 roku. Niestety nie ujawniono, jakie tytuły zostaną rozdane graczom w ramach świątecznego prezentu. Oprócz gier, użytkownicy sklepu będą mogli liczyć również na darmowe przedmioty kosmetyczne do popularnych gier free-to-play.

15 darmowych gier w Epic Games Store na święta, Epic Games Store potwierdza świąteczną promocję. Znamy liczbę darmowych gier

Zanim święta na dobre zawitają do Epic Games Store, sklep zaplanował wcześniej promocje z okazji The Game Awards. Wyprzedaż rozpocznie się już 8 grudnia i potrwa do 10 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!