Emma Roberts poleci w kosmos w nowym widowisku Prime Video. Space Cadet na pierwszym zwiastunie

Krzysztof Żołyński
2024/06/16 14:30
0
0

Prime Video pokazało pierwszy oficjalny zwiastun komedii Space Cadet, która trafi do letniej oferty streamera. Emma Roberts w roli głównej.

Wygląda na to, że Amazon Prime Video zmiksował własny pomysł z tym co znaliśmy z Legalnej blondynki i tak oto wyszedł im Space Cadet. Jest to film, w którym znana imprezowiczka, dostaje się do programu kosmicznego NASA i odbywa morderczy trening, żeby polecieć w kosmos. Oczywiście nie obędzie się bez wielu perypetii i zabawnych akcji, bo po to powstają przecież komedie.

Emma Roberts w Space Cadet
Emma Roberts w Space Cadet

Wakacyjna komedia Space Cadet na pełnym zwiastunie

Jeden mały krok dla mężczyzny, ale wielki skok dla imprezowiczki z Florydy. Emma Roberts występuje w roli Tiffany „Rex” Simpson, która zawsze marzyła o wyprawie w kosmos i dzięki drobnemu oszustwu dostaje się do niezwykle wymagającego programu szkoleniowego astronautów NASA. Czy ta dziewczyna z Florydy może przejść przez trening i polecieć w kosmos, zanim zostanie zdemaskowana? Napisany i wyreżyserowany przez Liz W. Garcię, Space Cadet to komedia o sile bycia sobą, podążania za swoimi marzeniami i podróży do gwiazd.

Poza wymienioną już Emmą Roberts w obsadzie znajdują się również: Tom Hopper, Poppy Liu, Gabrielle Union, a także Kuhoo Verma, Desi Lydic, Sebastián Yatra i Yasha Jackson.

GramTV przedstawia:

Za scenariusz i reżyserię Space Cadet odpowiada amerykańska pisarka i reżyserka Liz W. Garcia, reżyserka filmów The Lifeguard i One Percent More Humid, a także twórczyni serii Memphis Beat. Producentami są natomiast Jon Berg i Greg Silverman.

Amazon zaplanował premierę Space Cadet w serwisie Prime Video na 4 lipca 2024 r.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!