Elden Ring: Shadow of the Erdtree na premierowym zwiastunie. Czas na epicką przygodę

Mikołaj Ciesielski
2024/06/20 10:45
0
0

Premiera już jutro.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to najwyżej oceniane DLC w historii. Zgodnie z zapowiedziami dodatek do najlepszej gry 2022 roku zadebiutuje na rynku już jutro. Nic więc dziwnego, że Bandai Namco postanowiło podgrzać nieco atmosferę. Wydawca opublikował bowiem premierowy zwiastun wyczekiwanego przez wielu graczy rozszerzenia.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree
Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Bandai Namco prezentuje premierowy zwiastun Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Zgodnie z zapowiedziami Elden Ring: Shadow of the Erdtree zaoferuje zupełnie nową opowieść, a akcja dodatku rozgrywać będzie się w „pełnej tajemnic” krainie cienia. W nadchodzącym rozszerzeniu gracze zmierzą się z nowymi wrogami, a w ich ręce oddane zostaną nowe bronie i wyposażenie. Rzućcie okiem na premierowy zwiastun i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po wspomnianym DLC.

Odkrywaj nieznane ziemie, walcz z wymagającymi przeciwnikami i napawaj się zwycięstwami. Daj się porwać ekscytującym interakcjom między postaciami, gdzie przeplatają się intrygi i dramaty, tworząc wciągającą opowieść, której śledzenie przyniesie ci wielką satysfakcję – czytamy w opisie dodatku na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już jutro, czyli 21 czerwca 2024 roku. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego dodatku, to zapraszamy Was do lektury: Elden Ring: Shadow of the Erdtree – recenzja. Łatwo to już było!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!