Elden Ring: Shadow of the Erdtree lepsze od dodatku Krew i Wino do Wiedźmina 3

Mikołaj Ciesielski
2024/06/19 08:25
0
0

Nadchodzące rozszerzenie do Elden Ring to najwyżej oceniane DLC w historii.

Premiera Elden Ring: Shadow of the Erdtree dopiero za dwa dni, ale w sieci pojawiły się już recenzje wyczekiwanego przez wielu graczy dodatku. Jak można się było spodziewać, From Software stanęło na wysokości zadania i już w tym tygodniu fani japońskiego studia będą mieli okazję rozpocząć kolejną niezapomnianą przygodę. Wygląda bowiem na to, że Shadow of the Erdtree to najlepsze rozszerzenie w historii gier wideo.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree
Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to najwyżej oceniany dodatek w historii

Jak zauważa redakcja Windows Central, Elden Ring: Shadow of the Erdtree jest obecnie najwyżej ocenianym DLC w historii. Rozszerzenie do najlepszej gry 2022 roku może bowiem pochwalić się średnią ocen na poziomie 95 punktów w serwisie Metacritic. Dzieło From Software wyprzedziło tym samym dodatek Wiedźmin 3: Krew i Wino, którego średnia ocen wynosi 92 punkty.

GramTV przedstawia:

Elden Ring: Shadow of the Erdtree to również najwyżej oceniany tytuł 2024 roku. Dodatek do gry From Software wyprzedził m.in. Final Fantasy VII Rebirth oraz Destiny 2: Ostateczny Kształt. Obie produkcje mogą bowiem pochwalić się średnią ocen na poziomie 92 punktów w serwisie Metacritic.

Na koniec przypomnijmy, że Elden Ring: Shadow of the Erdtree zadebiutuje na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 21 czerwca 2024 roku, czyli w najbliższy piątek. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego dodatku, to zapraszamy Was do lektury: Elden Ring: Shadow of the Erdtree – recenzja. Łatwo to już było!

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!