EA Sports przedłuża umowę z Premier League. EA Sports FC 24 z ligą angielską

Mikołaj Ciesielski
2023/07/22 13:30
0
0

Licencjonowane drużyny, stadiony i nie tylko.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć długi gameplay EA Sports FC 24, w którym zaprezentowano najważniejsze nowości. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą grą piłkarską od Electronic Arts. W sieci pojawiła się bowiem wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich miłośników wirtualnej piłki nożnej i sympatyków Premier League.

EA Sports przedłuża umowę z Premier League. EA Sports FC 24 z ligą angielską

W EA Sports FC 24 nie zabraknie Premier League. Electronic Arts odnowiło umowę z ligą angielską

Na oficjalnym profilu Premier League na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wczoraj wpis, w którym poinformowano o przedłużeniu wieloletniej współpracy z Electronic Arts. Oznacza to, że zarówno w tegorocznej, jak i w kolejnych odsłonach serii EA Sports FC nie zabraknie licencjonowanych drużyn z ligi angielskiej.

Oprócz zespołów gracze mogą również liczyć na licencjonowanych zawodników, stadiony, menedżerów oraz stroje. Wcześniej informowano, że 6-letnia umowa, która gwarantuje Electronic Arts wyłączne prawa do Premier League, kosztowało amerykańską firmę 488 milionów funtów.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że EA Sports FC 24 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Oficjalna premiera odbędzie się 29 września 2023 roku. Zainteresowanych nową grą piłkarską od EA Sports zachęcamy również do lektury: Życie po FIF-ie – widzieliśmy i (nawet) chwilę graliśmy w EA Sports FC 24.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!