EA Sports FC 24 na rozgrywce. Długi gameplay prezentuje najważniejsze nowości

Mikołaj Ciesielski
2023/07/19 07:35
0
0

EA Sports przygotowuje fanów piłki nożnej na premierę nowej gry.

W zeszłym tygodniu doczekaliśmy się pełnoprawnej prezentacji EA Sports FC 24. Potwierdzono wówczas m.in. datę premiery, zaprezentowano pierwsze ujęcia z rozgrywki, a także ujawniono cenę produkcji. Wczoraj natomiast do sieci trafił obszerny wideo poświęcony wspomnianemu tytułowi. Długi gameplay skupia się na przedstawieniu najważniejszych nowości, które pojawią się w nowej grze piłkarskiej od Electronic Arts.

EA Sports FC 24 na rozgrywce. Długi gameplay prezentuje najważniejsze nowości

EA Sports FC 24 na nowym materiale. Electronic Arts przedstawia kluczowe nowości

Deweloperzy podkreślają, że realizm w EA Sports FC 24 zostanie wzniesiony na „niespotykany dotąd poziom” za sprawą trzech zaawansowanych technologii. Pierwszą z nich jest HyperMotionV, który „perfekcyjnie odwzorowuje prawdziwy futbol” i wykorzystuje dane wolumetryczne ponad 180 piłkarzy i piłkarek, co pozwoliło twórcom dokładnie odzwierciedlić akcja z prawdziwych boisk piłkarskich.

Kolejną technologią wykorzystaną w EA Sports FC 24 są style gry zoptymalizowane przez dane firmy Opta. Dzięki nim piłkarze oraz piłkarki mogą pochwalić się indywidualnym zestawem umiejętności, co ma znacząco wpływać na realizm, a gracze będą czuć, że każdy zawodnik oraz zawodniczka różnią się od siebie.

GramTV przedstawia:

W EA Sports FC 24 wykorzystano także nową wersję silnika Frostbite, dzięki któremu każde spotkanie ma oferować „nowy poziom immersji”. Gracze mogą liczyć na nową jakość w kwestii wyglądu ciał i twarzy zawodników oraz w oświetleniu. Deweloperzy zadbali również o to, by stroje marszczyły i poruszały się na piłkarzach w bardziej realistyczny sposób.

Na koniec przypomnijmy, że EA Sports FC 24 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Oficjalna premiera odbędzie się 29 września 2023 roku. Zainteresowanych nową grą piłkarską od EA Sports zachęcamy również do lektury: Życie po FIF-ie – widzieliśmy i (nawet) chwilę graliśmy w EA Sports FC 24.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!