EA obraziło fanów Need for Speed na Twitterze. Teraz przepraszają: „poniósł nas hype”

Radosław Krajewski
2022/11/24 15:10
0
0

Electronic Arts nie udało się uniknąć kontrowersji przed premierą Need for Speed Unbound.

Już za niecały tydzień pierwsi gracze będą mogli sprawdzić Need for Speed Unbound. Electronic Arts niedawno udostępniło nowy, dłuższy gameplay ze swojej nadchodzącej gry, który również zachęcał do zakupu Palace Edition, oferujący dostęp do gry na trzy dni przed oficjalną premierą. Jest to obecnie standardowa praktyka dla przedpremierowych zamówień droższych edycji, które pozwalają na wcześniejszy dostęp do gier. Niektórzy gracze postanowili jednak skrytykować taką praktykę i pod jednym z postów oficjalnego konta Need for Speed na Twitterze napisali, co o tym myślą.

EA obraziło fanów Need for Speed na Twitterze. Teraz przepraszają: „poniósł nas hype”

Need for Speed Unbound – gracze krytykują, EA obraża i przeprasza

Jednym z nich jest użytkownik o pseudonimie KyloZen0, z którym nieoczekiwanie administratorzy konta NFS weszli w nieprzyjemną polemikę. W pewnym momencie konwersacja przerodziła się w kłótnie z epitetami, które wprost obrażały gracza. Na koniec dodano, że fan powinien przestać płakać i pogodzić się z tą przedsprzedażową polityką lub kupić grę w normalnej cenie.

Need for Speed Unbound – gracze krytykują, EA obraża i przeprasza, EA obraziło fanów Need for Speed na Twitterze. Teraz przepraszają: „poniósł nas hype”

Wiele osób poczuło się obrażonych stanowiskiem jednego z pracowników obsługujących oficjalne konto należące do Electronic Arts. W reakcji na kontrowersje firma zamieściła oświadczenie wraz z przeprosinami i obietnicą lepszej komunikacji z graczami w przyszłości.

Przyznajemy, że trochę poniósł nas hype związany z premierą, a niektóre z naszych ostatnich odpowiedzi w mediach społecznościowych przekroczyły granicę. Przepraszamy fanów, których zdenerwowaliśmy. Będziemy lepsi. Do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

To nie pierwszy raz, kiedy Electronic Arts wywołało burzę na Twitterze. W lipcu bieżącego roku oficjalne konto wydawcy próbowało zażartować z graczy singlowych, wykorzystując popularnego w tamtym czasie mema. Wielu osobom to się nie spodobało i zarzuciło EA lekceważące podejście do graczy, którzy preferują rozgrywkę dla jednego gracza.

Need for Speed Unbound na początku tego tygodnia osiągnął złoty status i nic nie opóźni już zbliżającej się premiery. Jeżeli chcecie sprawdzić grę w akcji, to zachęcamy do sprawdzenia porównania graficznego najnowszej odsłony serii z Need for Speed Heat z 2019 roku.

Przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!