NFS Unbound vs NFS Heat. Jak nowa odsłona prezentuje się na tle poprzedniczki?

Radosław Krajewski
2022/11/23 16:30
1
0

W sieci pojawiło się nowe porównanie Need for Speed Unbound z poprzedniczą częścią serii.

Na początku bieżącego tygodnia Electronic Arts zaprezentował nowy gameplay z Need for Speed Unbound. Tym razem materiał różnił się od poprzednich, zawierając kilka dłuższych fragmentów rozgrywki z klasycznych wyścigów. Gracze na niecałe dwa tygodnie przed premierą mogli więc zobaczyć, jak najnowsza odsłona serii prezentuje się w akcji. Produkcja Criterion Games niedawno osiągnęło złoty status i jest już gotowa na premierę. Teraz zainteresowane grą osobą mogą sprawdzić, jak Need for Speed Unbound wypada na tle Need for Speed Heat z 2019 roku.

NFS Unbound vs NFS Heat. Jak nowa odsłona prezentuje się na tle poprzedniczki?

Need for Speed Unbound na porównaniu z Need for Speed Heat

Poniższy film prezentuje bezpośrednie porównanie obu gier w rozgrywce za dnia i nocy. Podczas tak szybkiej i dynamicznej zabawy ciężko porównać każdy najmniejszy detal gry, ale bez trudu możemy zauważyć, że Need for Speed Unbound prezentuje ulepszoną grafikę względem poprzedniczki. Przynajmniej na porównanym wyścigów rozgrywanych za dnia, gdzie wyraźnie widać lepszą jakość tekstur, poprawione oświetlenie, czy bardziej dopracowane cienie.

Sprawa nie wydaje się jednak tak prosta w przypadku rozgrywki w nocy, podczas której w Need for Speed Heat miasto wydaje się realistyczniejsze za sprawą najróżniejszych źródeł światła, których brakuje w NFS Unbound, przez co nie tworzą aż tak dynamicznego środowiska. Poniżej sami sprawdzicie, jak wypada porównanie obu gier.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Need for Speed Unbound zadebiutuje na rynku już 2 grudnia. Gra zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zamawiając grę w przedsprzedaży, otrzymacie do niej dostęp na trzy dni przed premierą.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
23/11/2022 17:29

Chyba się zestarzałem.