Działalność ukraińskiego Frogwares w czasie wojny – film dokumentalny

Smolak
2022/06/17 18:00
0
0

Twórcy gier z serii Sherlock Holmes dzielą się swoimi doświadczeniami w emocjonalnych wywiadach,

Film dokumentalny opowiadający o członkach ukraińskiego studia Frogwares, znajdziecie na kanale People Make Games. Autorzy wideo skontaktowali się z kilkoma pracownikami firmy, którzy w wywiadach opowiadają o swoich przeżyciach i przemyśleniach na temat wojny. Wywiadów udzieliły osoby aktualnie znajdujące się w różnych miejscach. Swoją historię opowie więc zarówno emigrantka, jak i deweloper, który jako ochotnik dołączył do armii. Zachęcam do zapoznania się z materiałem, gdyż z pewnością jest warty uwagi.

CEO Frogwares opowiada również o tym, jak obecnie wygląda ich praca. Przypomnijmy, że niedawno studio zapowiedziało prace nad nową produkcją o roboczym tytule Project Palianytsia. Jest to spontaniczny, a zarazem mniejszy projekt, skrojony na miarę ich aktualnych możliwości. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Na koniec nadmieńmy tylko, że ostatnią grą Frogwares jest Sherlock Holmes Chapter One. Produkcja zadebiutowała na rynku w listopadzie 2021 roku i jest dostępna na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5.
Zachęcam do zapoznania się z przygotowaną przez nas recenzją.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!