Dying Light 2 za darmo na Steam. Gracze mają okazję przetestować nową zawartość

Mikołaj Ciesielski
2024/02/23 08:25
0
0

Na platformie Valve ruszył darmowy weekend z najnowszą produkcją Techlandu.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Dying Light 2: Stay Human doczekało się wczoraj „najbardziej ambitnej aktualizacji”. Wraz z najnowszym patchem do gry wprowadzono broń palną, a na rynku zadebiutowała nowa wersja. Użytkownicy komputerów osobistych mają natomiast okazję przetestować Dying Light 2: Stay Human Reloaded Edition całkowicie za darmo.

Dying Light 2 za darmo na Steam. Gracze mają okazję przetestować nową zawartość

Dying Light 2: Stay Human Reloaded Edition do sprawdzenia za darmo na Steam

Na platformie Valve ruszył bowiem darmowy weekend z Dying Light 2: Stay Human Reloaded Edition. Zainteresowani muszą jedynie udać się na stronę gry na Steam i kliknąć zielony przycisk „Zagraj”. Wydarzenie zakończy się 26 lutego 2024 roku, czyli w najbliższy poniedziałek, o 19:00 czasu polskiego.

To idealny moment, by rozpocząć przygodę z naszą grą. Nowa edycja zawiera wszystkie dotychczasowe aktualizacje, pierwsze rozszerzenie fabularne „Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties”, broń palną, zadania z tablicy ogłoszeń, misje ocaleńców i wiele, wiele więcej! – zachęca Techland.

Firma zapewnia, że wszystkie postępy poczynione w trakcie darmowego weekendu będzie można przenieść do pełnej wersji gry, o ile tylko gracze zdecydują się na jej zakup. Warto natomiast dodać, że Dying Light 2: Stay Human Reloaded Edition dostępne jest obecnie w promocji na Steam. Zainteresowani mogą skorzystać z 50% zniżki i kupić grę za 99,99 złotych.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Dying Light 2: Stay Human dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji Techlandu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Dying Light 2: Stay Human - recenzja. Gdzie zombiaki rąbią, tam głowy lecą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!