Dwie darmowe gry na Steam. Doceniona strategia prezentem dla graczy na PC

Radosław Krajewski
2023/05/25 20:00

Tej oferty nie możecie przegapić.

Aż tylu prezentów w jeden dzień chyba nikt się nie spodziewał. Najpierw Epic Games Store rozdał za darmo Fallouta: New Vegas Ultimate Edition. Następnie sklep GOG.com wyszedł z własną propozycją, oferując darmową grę z serii Warhammer 40.000. Najwidoczniej Steam nie chciał być gorszy, ale przebił pozostałe cyfrowe sklepy, oferując nie jeden, ale aż dwa prezenty. Tym samym gracze przez kilka najbliższych dni mogą wzbogacić swoja cyfrową bibliotekę o darmowe Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War oraz Hue.

Dwie darmowe gry na Steam. Doceniona strategia prezentem dla graczy na PC

Dwie darmowe gry do odebrania na Steam

Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War to bardzo ciepło przyjęta przez graczy strategia z gatunku 4X, wydana w 2018 roku. Produkcja oferuje możliwość walki o tytułową planetę Gladius Prime przez cztery frakcje: Kosmicznych Marines, Orków, Nekronów oraz Gwardię Imperialną. Każda z frakcji posiada swoje własną ścieżkę fabularną i specjalne misje do wykonania.

Drugą z darmowych gier jest niezależna gra przygodowa Hue z 2016 roku. Tytuł opowiada historię pewnej osoby, która potrafi wpływać na świat zmieniając kolory tła. Zadaniem gracza jest przemierzenie niebezpiecznej krainy, wydobywając z jej ukrycia kolorowe fragmenty, aby odnaleźć zaginioną matkę.

GramTV przedstawia:

Jeżeli jesteście zainteresowani oboma tytułami, to darmowe Warhammer 40,000: Gladius - Relics of War znajdziecie w tym miejscu. Na odebranie gry macie czas tylko do 1 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego. Z kolei Hue przypiszecie za darmo do swojego konta Steam pod tym adresem. Oferta trwa dłużej i kończy się dopiero 8 czerwca o 19:00 czasu polskiego.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!