Dwie części The Dark Pictures otrzymują darmowy update na current-geny

DK
2022/09/28 23:10

Chodzi o odsłonę o wraku statku – i tę o czarownicach.

Man of Medan i Little Hope od Supermassive Games doczekały się aktualizacji do wersji na PlayStation 5 i Xboksa Series X. Co więcej, poza ulepszeniami dla konsol obecnej generacji tytuły (także w wersji pecetowej) otrzymują szereg udogodnień na poziomie gameplayowym i – że tak to niezgrabnie nazwiemy – opcji. To wszystko jest bezpłatne – sumie warto to podkreślić, bo w dzisiejszych czasach nic nie jest oczywiste. Nowości pokazano na trailerze, który zamieszczamy na samym dole.

Dwie części The Dark Pictures otrzymują darmowy update na current-geny

Przede wszystkim dodano parę ustawień poziomów trudności (w tym możliwość włączenia ostrzeżeń Quick Time Events) i dorzucono nowy rozdział, w którym postacie mają parę dodatkowych okazji, by zginąć. Odświeżenia doczekały się interfejs i system interakcji. A poza tym przyspieszono nieco tempo chodzenia bohaterów i ubogacono opcje ułatwień dostępu.

Data premiery The Devil In Me

A skoro już w temacie The Dark Pictures jesteśmy, to warto wspomnieć, że jeszcze tej jesieni debiutuje czwarta (bo po Man of Medan i Little Hope było jeszcze House of Ashes) odsłona antologii o tytule The Devil in Me. Nowej części cyklu interaktywnych horrorów należy spodziewać się już 18 listopada. Tytuł trafi wtedy na pecety i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!