Dune: Spice Wars z ważną aktualizacją Line in the Sand. Twórcy słuchają fanów

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/25 17:00

Przedstawiciele studia Shiro Games poinformowali o udostępnieniu nowego patcha z ulepszeniami, poprawkami oraz funkcjami, o które prosiła społeczność.

Gra strategiczna 4X czasu rzeczywistego od twórców gry Northgard, studia Shiro Games oraz współwydawcy Funcom – Dune: Spice Wars – kontynuuje swój rozwój we wczesnym dostępie dzięki nowej aktualizacji pod tytułem Line in the Sand, która została udostępniona wczoraj na komputerach osobistych.

Dune: Spice Wars z ważną aktualizacją Line in the Sand. Twórcy słuchają fanów

Dune: Spice Wars – Line in the Sand. Nowy patch

Najnowszy patch przede wszystkim wprowadza nowe funkcje i poprawia kluczowe systemy produkcji – włączając w to wiele próśb otrzymanych od społeczności w ciągu ostatnich kilku miesięcy. W informacji prasowej poinformowano, że teraz gracze mogą sprawdzić i pochwalić się swoimi osiągnięciami dzięki zupełnie nowej i bardzo pożądanej funkcji, którą jest tablica statystyk na koniec gry. Oprócz tego możemy liczyć na zbalansowanie jednostek wojskowych i znaczące ulepszenia sztucznej inteligencji (SI).

GramTV przedstawia:

Co dalej? Generowanie map i punktów startowych zostało poprawione, aby stworzyć bardziej sprawiedliwy początek gry. W grze pojawił się pasek Landsraad, który pokazuje różne fazy rozwoju, czyniąc je tym samym łatwiejszymi do śledzenia. Ponadto pojawiły się nowe regiony, sprzęt wojskowy, cechy wioski, operacje szpiegowskie, zmiany w doradcach i wiele więcej.

Wykonana z myślą o fanach intrygi uniwersum Dune, Dune: Spice Wars zapewnia doskonały teatr dla dramatycznego napięcia Wielkich Domów walczących o kontrolę nad przyprawą. Poprowadź swoją ulubioną frakcję i rozwiń swój plan, uderzając w momencie, gdy wrogowie najmniej się tego spodziewają.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!