Drug Dealer Simulator 2 nadchodzi. Otrzymaliśmy zwiastun i pierwsze szczegóły

Maria Wawrzyniak
2022/10/17 22:40

Bardzo ciepło przyjęty indyk pod tytułem Drug Dealer Simulator z 2020 roku otrzyma pełnoprawną kontynuację.

Przedstawiciele studia Byterunners Game wspólnie z wydawcą Movie Games oficjalnie zapowiedzieli grę Drug Dealer Simulator 2, czyli pełnoprawną kontynuację bardzo ciepło przyjętego hitu z 2020 roku. Standardowo, otrzymaliśmy pierwszy zwiastun i garść szczegółów, które pojawiły się na platformie Steam.

Drug Dealer Simulator 2 nadchodzi

Witaj we wczesnych latach 2000! Masz na imię Eddie, a pasmo złych decyzji doprowadziło cię do sytuacji, w której wyjęty spod prawa szukasz azylu. Ale nie ma co się martwić, Isla Sombra to idealne miejsce dla takich jak ty! Jednak nie zamierzasz się tak po prostu poddać i zostać na tej wyspie na zawsze. Dowiedź swojej wartości i wykorzystaj swoje rozliczne talenty, żeby odzyskać swoje dawne życie! Zbicie fortuny po drodze też nie zaszkodzi…

Cechy gry Drug Dealer Simulator 2:

  • wiele nowych i ulepszonych sposobów zdobywania, przetwarzania i dystrybucji narkotyków;
    • kupuj, twórz i przetwarzaj narkotyki, mieszaj i/lub oczyszczaj substancje w celu osiągnięcia pożądanej jakości.
  • rozbudowane i zróżnicowane środowiska, od małych wiosek, przez zatoki, po miasteczka i wszystko pomiędzy;
  • ulepszone A.I. zarówno NPC, jak i wrogów. Bojówka może najechać wioskę i nękać mieszkańców;
  • unikalna gospodarka wykorzystująca dwie waluty – lokalną i bardzo pożądany dolar amerykański;
  • technologia z początku XXI w. i klimat karaibskiej dyktatury;
    • barwne postacie z własnymi celami i ambicjami.

Zaczynasz jako totalne zero na obcej, nieprzyjaznej wyspie, bez jakichkolwiek zasobów czy kontaktów. Wypracuj dla siebie pieniądze i szacunek miejscowych. Twórz kryjówki, produkuj narkotyki i sprzedawaj je na ulicach. Zdobywaj nowych klientów i dostawców… i rozwijaj swój biznes. Rozszerz swoją działalność na inne miasteczka i wioski ale uważaj, grube ryby nie lubią, kiedy ktoś mąci ich wodę.

DDS2 pokazuje otwarty świat znacznie większy niż Ghetto z pierwszej części Drug Dealer Simulator. Odwiedź wiele tętniących życiem miejscowości. Odblokuj liczne opcje szybkiej podróży. Wejdź do nowych typów budynków. Doświadcz dynamicznej pogody, włącznie z tropikalnymi warunkami.

Nie dasz rady zarządzać imperium w pojedynkę. Kiedy już zgromadzisz wystarczająco środków, zatrudnij pracowników, którzy przejmą część twoich obowiązków. Nadawaj im rangi w hierarchii twojego gangu. Przydziel im zadania, a będą wiedzieli, co mają robić. Rozbudowuj i urządzaj labolatoria i kryjówki oraz twórz nowe.

Zalicz wszystkie stopnie gangsterskiej kariery, od dealera na rogu ulicy do palącego cygara bossa podziemnego świata.

Twój biznes nie opiera się na przyjaźniach, więc lepiej znajdź sposób na radzenie sobie ze skorumpowaną policją, wrogimi gangami, i miejscową bojówką. Skradaj się za ich plecami, wręczaj łapówki lub uciekaj.

Skakanie po dachach, zjeżdżanie po drabinach i przeskakiwanie przez płoty ma swoją nazwę w DDS2.

Jest to zwykły dzień pracy.

GramTV przedstawia:

Produkcja ma zadebiutować w 2023 roku – na ten moment wiemy wyłącznie o komputerach osobistych. Zainteresowani mogą dodać grę do swojej listy życzeń na platformie Steam. Oprócz tego poinformowano, że w drugiej połowie listopada zadebiutuje aktualizacja do Drug Deal Simulator.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!