Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legenda Dziewięciu Światów już dostępne. Zobacz premierowy trailer

Smolak
2022/09/25 18:40

Któż mógłby oprzeć się produkcji w uniwersum „Jak wytresować smoka”?

„Jak wytresować smoka” to seria bajek, którą uwielbia większość z nas. Niewykluczone więc, że wiele osób chętnie sięgnie po DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legendy dziewięciu światów, czyli produkcję, której akcja rozgrywa się w świecie pełnym ziejących ogniem stworów. Gra jest już dostępna, a sprawdzić ją mogą posiadacze PC oraz konsol Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Zachęcamy do zapoznania się z premierowym trailerem. Wideo znajdziecie poniżej.

DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legenda Dziewięciu Światów już dostępne. Zobacz premierowy trailer

DreamWorks Jeźdźcy smoków: Legendy dziewięciu światów to produkcja skierowana raczej do młodszego odbiorcy, ale jeśli ktoś dorosły ma ochotę polatać różnorakimi smokami, to nie dajcie sobie wmówić, że jesteście na to za starzy. W takich momentach zawsze dobrze się sprawdza gadka o pielęgnowaniu swojego wewnętrznego dziecka.

„W grze, która rozgrywa się 1300 lat po wydarzeniach z Jak wytresować smoka, fani mogą wcielić się w różne smoki, które łączą siły, aby uwolnić swoje unikalne, dające się ulepszać umiejętności i pokonać gigantycznych smoczych bossów. Wznoszą się przy tym w powietrze i odkrywają, co zakłóciło spokojne królestwo smoków. Akcja nie kończy się jednak na tym, ponieważ bardziej doświadczeni gracze mogą poddać się ostatecznemu testowi w „Trybie wyzwania”, w którym poziomy mogą zostać powtórzone ze zwiększonymi modyfikatorami trudności” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Twórcy stawiają na akcje, a produkcja ma platformówkowy charakter. W trakcie naszych zmagań nie zabraknie jednak potyczek, a nawet starć z bossami. Warto zaznaczyć, że gra jest dostępna w polskiej wersji językowej z dubbingiem, co niewątpliwie jest atutem, jeśli chcemy ją przedstawić młodszemu graczowi. Miejmy nadzieję, że rozgrywka została dobrze zaprojektowana i nie jest to wyłącznie przeciętny twór bazujący na znanej marce.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!