Dragon’s Dogma 2 z pierwszą aktualizacją. Wyczekiwana opcja wreszcie dostępna

Patrycja Pietrowska
2024/03/29 10:30
0
0

Pierwsze poprawki i zmiany w Dragon’s Dogma 2.

W ubiegłym tygodniu na rynku zadebiutowało nowe RPG akcji – Dragon’s Dogma 2. Premierze towarzyszły kontrowersje związane z mikrotransakcjami, a tytuł zebrał masę negatywnych opinii na platformie Valve. Teraz jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do Dragon’s Dogma 2 trafiła konkretna aktualizacja wprowadzająca kilka ważnych zmian i poprawek.

Dragon’s Dogma 2 z pierwszą aktualizacją. Wyczekiwana opcja wreszcie dostępna

Dragon’s Dogma 2 – aktualizacja wprowadzająca pierwsze zmiany i poprawki już dostępna na PC i PS5

Capcom udostępnił już graczom na PC oraz PS5 pierwszą aktualizację do Dragon’s Dogma 2. Update wprowadza między innymi wyczekiwaną przez graczy opcję rozpoczęcia nowej gry, posiadając już zapisany stan rozgrywki. Zwiększona została również liczba dostępnych w sklepach przedmiotów Art of Metamorphosis do 99 sztuk.

GramTV przedstawia:

Dodatkowo deweloperzy zadbali o naprawę problemów związanych z wyświetlaniem tekstów czy innymi błędami występującymi w grze. Użytkownicy PlayStation 5 otrzymali natomiast możliwość włączenia i wyłączenia rozmycia w ruchu oraz ray tracingu, a także opcję blokady na poziomie 30 klatek na sekundę. Gracze pecetowi (Steam) powinni natomiast odnotować wyższą jakość po włączeniu DLSS Super Resolution. Pełna list zmian dostępna jest w tym miejscu.

Obecnie aktualizacja 1.050 jest dostępna wyłącznie na PC oraz PlayStation 5. Posiadacze Xboxów będą musieli poczekać „kilka dni”. Na koniec przypominamy, że Dragon’s Dogma 2 zadebiutowało 22 marca 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!