Disney+ z pełną ofertą na kwiecień. Premiera nowego aktorskiego remake’u Disneya

Radosław Krajewski
2023/03/23 14:10

Platforma ujawniła szczegóły premier i nowości na przyszły miesiąc.

Disney+ ujawnił szczegóły oferty filmów i seriali na kwiecień. Subskrybenci platformy otrzymają wiele oczekiwanych nowości, w tym Piotruś Pan i Wendy, czyli kolejnego aktorskiego remake’u klasycznej animacji Disneya. Ponadto w przyszłym miesiącu zadebiutuje serial Małe wielkie historie, The Good Mothers, a także drugi sezon Jak poznałam twojego ojca oraz Will Trent. Pełną listę znajdziecie poniżej.

Disney+ z pełną ofertą na kwiecień. Premiera nowego aktorskiego remake’u Disneya

Disney+ - premiery kwietnia 2023

Will Trent (serial) – od 5 kwietnia

Agent specjalny Will Trent z Biura Śledczego Georgii (GBI) po narodzinach został porzucony i musiał przejść przez trudny okres dojrzewania w przeciążonym systemie opieki zastępczej w Atlancie. Jednak teraz, wiedziony determinacją, by wykorzystać swój unikalny punkt widzenia i upewnić się, że nikt nie zostanie porzucony tak, jak on, Will Trent ma najwyższy wskaźnik rozwiązanych spraw w GBI.

The Good Mothers (serial) – 5 kwietnia

Zainspirowany prawdziwą historią serial „The Good Mothers” to wielowątkowa opowieść, której bohaterkami są trzy kobiety: Denise (Gaia Girace) - córka Lei Garofalo (Micaela Ramazzotti), Maria Concetta Cacciola (Simona Distefano) i Giuseppina Pesce (Valentina Bellè), urodzone w jednej z najgroźniejszych rodzin włoskiej mafii. Pokazuje on między innymi ich odwagę w przeciwstawieniu się ‘Ndranghecie i próbę zniszczenie jej od środka. Na pomoc przyjdzie im prokurator Anna Colace (Barbara Chichiarelli), która właśnie przybyła do Kalabrii. Funkcjonariuszka uważa, że to właśnie kobiety są kluczowe, aby pokonać klany ‘Ndrangheta. Strategia wiąże się jednak z dużym ryzykiem, ponieważ 'Ndrangheta jest dobrze znana ze swoich podstępnych działań i budzącej strach brutalności. Serial „The Good Mothers” podąża za Denise, Giuseppiną i Marią Concettą w ich próbach wyzwolenia się spod kontroli przestępców, współpracy z władzami i zapewnienia swoim dzieciom nowej przyszłości.

Małe wielkie historie (serial) – 7 kwietnia

Oparty na bestsellerowej książce Cheryl Strayed serial „Małe wielkie historie” opowiada o kobiecie, której małżeństwo ledwo zipie, której córka prawie z nią nie rozmawia i której kariera pisarska nie istnieje. Kiedy więc przyjaciółka proponuje jej przejęcie rubryki z poradami, Clare uważa, że nie nadaje się do tej pracy… choć może mieć kwalifikacje.

Z pamiętnika samotnej alkoholiczki (Sezon 2) – 12 kwietnia

GramTV przedstawia:

Samantha Fink od półtora roku nie pije. W końcu stwierdza, że ma co świętować. Jednak szybko przekonuje się, że czasem los ma inne plany. Sam musi nauczyć się reagować na zmiany, znosić dyskomfort i może nawet cieszyć się życiem.

Jak poznałam twojego ojca (Sezon 2) – 19 kwietnia

Dorosła Sophie opowiada synowi, jak poznała jego ojca. Jej opowieść przenosi nas do czasów nam współczesnych. Młoda Sophie wraz z przyjaciółmi próbuje zrozumieć kim jest, czego chce od życia i jak zakochać się w epoce aplikacji randkowych oraz nieograniczonych możlwości.

Sam z Saksonii (serial) – 26 kwietnia

"Sam z Saksonii" oparty jest na niezwykłej, prawdziwej historii Samuela Meffire’a, pierwszego czarnoskórego policjanta w Niemczech Wschodnich. Trzymający w napięciu serial podąża za Samem w jego nieustannym poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi i walce o sprawiedliwość z wszechwładnym systemem. W serialu poznamy jego dzieciństwo jako outsidera, ukształtowanego przez morderstwo ojca, jego gwałtowny rozwój jako symbolicznej postaci i medialnej sensacji nowych Niemiec, aż po upadek i ucieczkę jako wroga państwowego numer jeden. Niezwykle emocjonalny i porywający serial wyprodukowany przez zdobywcę nagrody Emmy Jörga Wingera i Tyrona Rickettsa ukazuje nowe spojrzenie na Niemcy i jednocześnie zaskoczy oraz wzruszy.

Piotruś Pan i Wendy (film) – 28 kwietnia

„Piotruś Pan i Wendy” w reżyserii Davida Lowery’ego to opowieść o Wendy Darling, dziewczynce, która nie chce pójść do szkoły z internatem, i Piotrusiu Panu, chłopcu, który nie chce dorosnąć. Wendy razem z Piotrusiem, braćmi i małą wróżką Dzwoneczkiem, leci do magicznej krainy, Nibylandii. Spotyka tam nikczemnego przywódcę piratów, Kapitana Haka i przeżywa ekscytującą przygodę, która odmieni jej życie.

Pozostałe premiery:

 • 1 kwietnia - Diabeł ubiera się u Porady
 • 1 kwietnia - Noc w muzeum
 • 3 kwietnia - Ślicznotka: Historia Brooke Shields
 • 5 kwietnia - The Walking Dead (finałowe odcinki)
 • 12 kwietnia - Renowacje Jeremy’ego
 • 12 kwietnia - Bob’s Burger (Sezon 13)
 • 13 kwietnia - Arranged
 • 13 kwietnia - Best in Bridal
 • 13 kwietnia - Bride and Prejudice
 • 13 kwietnia - Broke-Ass Bride
 • 19 kwietnia - Home Improvement (Sezony 1-8)
 • 22 kwietnia - Sekretne życie słoni
Komentarze
1
krisso
Gość
24/03/2023 06:56

Słabo, słabo, słabo. Od wejścia na rynek dodali może zaledwie kilka ciekawych propozycji. Ech. A miało być tak pięknie