Diablo IV – zobacz serię filmików tłumaczących świat gry. Coś dla fanów lore

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/28 20:30
1
1

Na oficjalnym kanale marki pojawiła się seria filmików tłumaczących świat gry.

Do premiery gry Diablo IV został już tylko nieco ponad tydzień. Blizzard Entertainment po raz kolejny przypomina o produkcji – tym razem udostępniając cykl Księgi Loratha na YouTubie. Są to filmiki skierowane przede wszystkim do graczy, którzy wraz z czwartą częścią serii gier po raz pierwszy wkroczą do świata Diablo.

Diablo IV – zobacz serię filmików tłumaczących świat gry. Coś dla fanów lore

Świat gry Diablo IV. Zobacz serię filmików na YouTubie

Pierwszy odcinek skupia się na samym początku, a więc stworzeniu Płonących Piekieł i Wysokich Niebios. Drugi odcinek koncentruje się z kolei na Sanktuarium; poznamy Inariusa oraz Lilith, a także ich plan ucieczki przed Wiecznym Konfliktem. Najnowszy materiał opowiada natomiast m.in. o zakonie Horadrimów, którego członkiem był tytułowy Lorath.

GramTV przedstawia:

Niestety, na ten moment filmiki są dostępne wyłącznie w wersji anglojęzycznej (można jedynie ustawić generowane automatycznie polskie napisy).

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo IV zadebiutuje na rynku 6 czerwca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
29/05/2023 19:02

Dobre aż miało posłuchać.