Diablo IV – twórcy podkręcili loot w becie. Pełna wersja już taka nie będzie

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/27 17:10

Deweloperzy ujawnili, że częstotliwość wypadania przedmiotów w becie została zwiększona; pełna wersja już taka nie będzie.

Jeżeli graliście w Diablo IV w ramach beta-testów i zastanawiacie się, dlaczego częstotliwość upuszczania przez przeciwników przedmiotów legendarnych (i nie tylko) jest tak wysoka, to nie musicie już dłużej szukać odpowiedzi – Blizzard Entertainment postanowił sam wyjaśnić tę sytuację.

Diablo IV – twórcy podkręcili loot w becie. Pełna wersja już taka nie będzie

Drop rate w becie Diablo IV jest wyższy. W pełnej wersji już taki nie będzie

Jak podaje serwis GameSpot, jeden z użytkowników Twittera postanowił zapytać reżysera produkcji o to, czy drop rate w becie faktycznie został podkręcony. Rod Fergusson potwierdził i poinformował, że stało się tak dlatego, aby ułatwić testowanie gry oraz sprawdzanie różnych możliwości.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Nietrudno się więc domyślić, że deweloperzy zmniejszą częstotliwość wypadania przedmiotów legendarnych w pełnej wersji. Wielu graczy notowało bowiem nawet dwie legendy na godzinę, co wydaje się zbyt wysoką częstotliwością. Społeczność może więc odetchnąć z ulgą.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo IV zadebiutuje na rynku 6 czerwca bieżącego roku na wspomnianych platformach sprzętowych. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
27/03/2023 19:52

Jak grałem wczoraj na poziomie świata 2 to wypadł może 1 złoty item. Dzisiaj grałem na poziomie 1 z niby gorszym lootem i wpadło chyba ze 20 takich itemów...