Urlop na granie w Diablo IV – Blizzard przekonuje pracodawców piekielnym dekretem

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/06 09:30
1
0

Twórcy gry wydali dekret na mocy piekielnego prawa, który ma przekonać pracodawców do zgodzenia się na urlop dla pracowników – na granie w Diablo IV.

Począwszy od dzisiaj, czyli 6 czerwca, w Diablo IV mogą grać również ci, którzy zdecydowali się na zakup standardowej edycji bez wcześniejszego dostępu. Nic więc dziwnego, że Blizzard Entertainment chce wciągnąć do Sanktuarium możliwie jak najwięcej osób. Oprócz specjalnego wydarzenia dla miłośników trybu hardcore, o którym informowaliśmy Was tutaj, deweloperzy chcą przekonać nawet pracodawców – do tego, aby dali swoim pracownikom urlop na granie.

Urlop na granie w Diablo IV – Blizzard przekonuje pracodawców piekielnym dekretem

Urlop na granie w Diablo IV? Blizzard pomoże!

Na oficjalnym koncie gry na Twitterze udostępniony został niedawno ciekawy wpis ze specjalnym dekretem wydanym na mocy piekielnego prawa, który ma przekonać pracodawców do zgodzenia się na Wasz urlop w Sanktuarium:
Wczytywanie ramki mediów.

Szanowny nadzorco pracy,

Twój pracownik jest lepszy od ciebie, lepszy w ubijaniu [demonów – dop. red.]. Lepszy w walce.

Dasz mu więc wolne od jego bezwartościowej pracy, dzięki czemu będzie mógł wyruszyć i pokonać armię demonów, brodząc po kolana w ich krwi.

Kiedy powróci do pracy, szanuj go jako symbol zagłady, jakim się stał. Daj mu awans i błagaj o litość.

Chwała Lilith,

Demoniczny Zespół Diablo IV

GramTV przedstawia:

Oczywiście, wiadomość ma wydźwięk humorystyczny, ale trzeba przyznać, że twórcy nieźle to zrobili. Chociaż kto wie, może komuś rzeczywiście powyższy dekret zapewni urlop...

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo IV zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
fenr1r
Gramowicz
06/06/2023 09:36

Wygląda jak list otwarty pracowników Blizz do zarządu.