Diablo II: Resurrected z kolejnymi nowościami. Obszary Grozy już dostępne

Maria Wawrzyniak
2022/09/23 15:00

W grze dostępna jest kolejna aktualizacja – gracze mogą już rozpocząć testowanie Obszarów Grozy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele studia Blizzard Entertainment poinformowali o udostępnieniu pełnej wersji aktualizacji z numerem 2.5 do gry Diablo II: Resurrected. Tym samym w grze pojawiła się prawdopodobnie największa atrakcja patcha, czyli Obszary Grozy (Terror Zones). Mają one pomóc graczom osiągnąć maksymalny 99. poziom. Poniżej prezentujemy najważniejsze szczegóły.

Diablo II: Resurrected z kolejnymi nowościami. Obszary Grozy już dostępne

Obszary Grozy już dostępne w Diablo II: Resurrected

Aby odblokować Obszary Grozy, trzeba przejść grę razem z dodatkiem, a więc pokonać Baala. Jeżeli już to osiągnęliście, dostęp do nowej lokacji otrzymacie od razu. Będzie można odwiedzać ją co godzinę, aby zmierzyć się z przeciwnikami silniejszymi od naszego bohatera o co najmniej dwa poziomy. Oprócz tego Blizzard Entertainment poinformowało o sposobach komunikowania graczowi wejścia do Obszarów Grozy – ma ich być kilka, m.in. specjalne efekty dźwiękowe czy wizualne. To jednak nie wszystko.

Zmiany zaszły również w kwestii Osłabiających Talizmanów (Sundering Charms). Wcześniej były znane jako unikalne Wielkie Talizamy Osłabienia (Sundered Charms). Nadal umożliwiają one zmniejszenie odporności przeciwników niewrażliwych na określone typy obrażeń – z tego względu występują w sześciu różnych odmianach. Osłabiające Talizmany będą możliwe do zdobycia dla nowych postaci biorących udział w drugim sezonie rankingowym, który rozpocznie się 6 października bieżącego roku.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Diablo II: Resurrected zadebiutowało 23 września ubiegłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Komentarze
1
ZubenPL
Gramowicz
Wczoraj 15:44

I cyk czarodziejka pod lód zbyt op z nowym talizmanem a blizzard piszę że nie widzi problemu i pora na csa. To samo że dla postaci walczących w zwarciu nowe talizmany są we większości bezużyteczne też zignorowane. Blizzard w formie xD polityka daj przedmioty zmieniające mocno mechanikę gry na 4 ostatnie dni testów i wywal cały feedback do śmieci.