Steam Deck i Devil May Cry 5. Zobaczcie, jak sprzęt radzi sobie z grą Capcomu

Mikołaj Ciesielski
2021/11/26 13:20

Japoński deweloper udostępnił materiał wideo, który pozwala sprawdzić, jak ostatnia odsłona serii Devil May Cry działa na nadchodzącym urządzeniu firmy Valve.

Steam Deck i Devil May Cry 5. Zobaczcie, jak sprzęt radzi sobie z grą Capcomu

Nieco ponad dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy się, że Steam Deck nie trafi do sprzedaży pod koniec bieżącego roku, jak pierwotnie planowano, a dopiero w lutym. Tymczasem mamy okazję sprawdzić, jak urządzenie Valve radzi sobie z kolejną produkcją. Capcom opublikował bowiem materiał wideo, w którym zaprezentowano, jak Devil May Cry 5 działa na wspomnianym sprzęcie amerykańskiej firmy. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

W materiale poświęcono kilka chwil każdej postaci, w którą mamy szansę wcielić się w Devil May Cry 5. Wideo pokazuje także, że Steam Deck nie ma problemów z produkcją Capcomu. Zarówno ogólna jakość obrazu, jak i płynność animacji prezentują naprawdę przyzwoity poziom. Zresztą rzućcie okiem i oceńcie sami. Zachęcamy również do sprawdzenia, jak na urządzeniu Valve działają Cyberpunk 2077 oraz Wiedźmin 3.

Na koniec przypomnijmy, że za Steam Deck zainteresowani będą musieli zapłacić co najmniej 1899 złotych. Szczegółową specyfikację sprzętu znajdziecie pod tym adresem. Warto również przypomnieć, że Valve pracuje nad systemem Steam Deck Verified, dzięki któremu produkcje dostępne na Steam otrzymają jedną z czterech kategorii, która określi, w jakim stopniu dany tytuł jest przystosowany do wspomnianego urządzenia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
27/11/2021 01:20

Oby więcej gier działało z podobną płynnością i będzie dobrze.