Deszcz w Resident Evil 4 Remake doczeka się poprawek. Capcom reaguje na opinie

Mikołaj Ciesielski
2023/03/09 08:10

Japońska firma pracuje nad premierową aktualizacją.

Deszcz w Resident Evil 4 Remake doczeka się poprawek. Capcom reaguje na opinie

Recenzje Resident Evil 4 Remake powinny pojawić się w sieci pod koniec przyszłego tygodnia. Tymczasem Capcom ma dobre wieści dla graczy, którzy obawiali się o efekty deszczu w odświeżonej wersji hitu z 2005 roku. Japońska firma zapewnia, że widziała negatywne reakcje fanów na wspomniany element, dlatego też deweloperzy pracują nad aktualizacją, która wprowadzi stosowne poprawki.

Capcom zapewnia, że deszcz w Resident Evil 4 Remake zostanie ulepszony wraz z premierową aktualizacją

W jednym z materiałów promocyjnych Resident Evil 4 Remake udostępnionych na początku lutego mieliśmy okazję zobaczyć Leona w deszczowej scenerii. Efekty towarzyszące opadom nie przypadły jednak do gustu sporej części fanów. Nic więc dziwnego, że Capcom zdecydował się na wprowadzenie zmian, o czym w rozmowie z Press-Start poinformował Hirabayashi Yoshiaki – producent gry.

Widzieliśmy reakcje wszystkich na efekty deszczu, dlatego pracujemy nad premierową aktualizacją, aby wprowadzić poprawki – poinformował deweloper.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 24 marca 2023 roku. Warto wspomnieć, że odświeżona wersja hitu z 2005 roku z czasem otrzyma również tryb VR, którym będą mogli cieszyć się użytkownicy PlayStation VR2.

Komentarze
1
JakiśNick
Gramowicz
09/03/2023 17:19

Jestem w szoku. Sam to zauważyłem i bardzo to przeszkadzało - sianie białymi pikselami po całym ekranie, g... widać. Dobrze, że to naprawią.