Destiny 2: Ostateczny Kształt na widowiskowym zwiastunie premierowym

Patrycja Pietrowska
2024/05/29 11:05
0
0

Zainteresowani mogą już zapoznać się ze zwiastunem ostatniego rozdziału sagi Światła i Ciemności.

Już wkrótce na rynku pojawi się dodatek Destiny 2: Ostateczny Kształt. Bungie podgrzewa atmosferę przed premierą, udostępniając widowiskowy zwiastun premierowy. Za kilka dni gracze będą mogli doświadczyć ostatniego rozdziału sagi Światło i Ciemność.

Destiny 2: Ostateczny Kształt na widowiskowym zwiastunie premierowym

Zwiastun premierowy Destiny 2: Ostateczny Kształt

Zainteresowani mogą już zapoznać się z premierowym zwiastunem Destiny 2: Ostateczny Kształt. Dodatek ten stanowi zakończenie epickiej sagi Światło i Ciemność, a jego premiera odbędzie się 4 czerwca 2024 roku.

Jeśli zaś chodzi o atrakcje przygotowane przez twórców, gracze mogą spodziewać się nowej kampanii fabularnej, a także nowych przeciwników rasy Dread – Ponuraków, Skorupników, Służebników i Tkaczy. Pojawi się także nowa subklasa pryzmatyczna, łącząca moc światła i ciemności w jedność. Gracze będą mogli tworzyć różne kombinacje subklas, które wykorzystają w starciach z wrogami.

Każda z klas postaci otrzyma różne mieszanki mocy w ramach granatów. Stazy z próżnią trafią do czarowników, pasma z elektrycznością do Tytanów, natomiast słońca ze stazą do Łowców. Gracze otrzymają do swojej dyspozycji przedmioty klasowe z egzotycznymi cechami, które będą losowane z puli cech dostępnych już przedmiotów. Więcej szczegółów związanych z Destiny 2: Ostateczny Kształt znajdziemy w tym miejscu.

Ostateczny kształt majaczy na horyzoncie – to koszmarne przekształcenie rzeczywistości w pokręconą, zwapniałą wizję Świadka. Wyrusz w niebezpieczną podróż do serca Wędrowca, zgromadź Straż Przednią i zakończ Wojnę Światła i Ciemności. – głosi opis Destiny 2: Ostateczny Kształt.

Wyrusz w głąb dostępnego za darmo świata Destiny 2 i weź udział w dynamicznej pierwszoosobowej strzelance, odkryj tajemnice naszego Układu Słonecznego i uwolnij moc zdolności żywiołów, używając ich przeciw potężnym wrogom. Stwórz własnego Strażnika i zacznij gromadzić niezwykłą broń, pancerze i sprzęt, dzięki którym dostosujesz wygląd i styl rozgrywki postaci do swoich potrzeb. Poznaj widowiskową historię uniwersum Destiny 2 w pojedynkę lub ze znajomymi, dołącz do innych Strażników w trudnych misjach wymagających współpracy lub staw czoła innym graczom w rozmaitych trybach PvP. – czytamy w opisie Destiny 2.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy raz jeszcze, że dodatek Destiny 2: Ostateczny Kształt zadebiutuje 4 czerwca 2024 roku. Zagramy na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz na komputerach osobistych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!