Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dead Space Remake błyszczy na premierowym zwiastunie. Fani mają na co czekać

Mikołaj Ciesielski
2023/01/12 07:25

Materiał trafił do sieci nieco wcześniej, niż planowano.

Dead Space Remake błyszczy na premierowym zwiastunie. Fani mają na co czekać

Zgodnie z zapowiedziami premierowy zwiastun Dead Space Remake miał pojawić się dziś o 17:00 czasu polskiego. Okazało się jednak, że wideo zostało przedwcześnie udostępnione na platformie Steam. Electronic Arts postanowiło więc przyspieszyć publikację najnowszego materiału promocyjnego, dzięki czemu zainteresowani mogą już zapoznać się ze wspomnianym trailerem.

Premierowy zwiastun Dead Space Remake prezentuje nową jakość

W premierowym zwiastunie nie zabrakło miejsca na fragmenty rozgrywki, które po raz kolejny pozwalają sprawdzić, jak Dead Space Remake prezentuje się w akcji. Materiał zawiera również kilka ujęć ze scenek przerywnikowych. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się naprawdę dobrze, a fani oryginału powinni być zadowoleni z tego, w jaki sposób deweloperzy z EA Motive odświeżyli przygody Isaaca Clarke’a. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i oceńcie sami.

Kiedy Isaac Clarke i reszta załogi USG Kellion otrzymali zadanie naprawienia statku górniczego USG Ishimura, nie podejrzewali, jak szybko rutynowa misja może się zmienić w kompletny koszmar. Co napotkała w mroku załoga Ishimury? Co się z nią stało? Co to oznacza dla przyszłych losów ludzkości? – czytamy w opisie zwiastuna.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!