Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Czekacie na Dead Space Remake? Już w tym tygodniu zobaczymy zwiastun premierowy

Mikołaj Ciesielski
2023/01/11 10:00

Electronic Arts podgrzewa atmosferę przed debiutem odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a.

Czekacie na Dead Space Remake? Już w tym tygodniu zobaczymy zwiastun premierowy

Wczoraj informowaliśmy Was o prezencie dla graczy, którzy zdecydują się zakupić Dead Space Remake w przedsprzedaży na Steam. Tymczasem Electronic Arts postanowiło podgrzać atmosferę przed zbliżającym się debiutem odświeżonej wersji przygód Isaaca Clarke’a. Okazuje się bowiem, że jeszcze w tym tygodniu będziemy mieli okazję zobaczyć premierowy zwiastun wspomnianej produkcji.

Electronic Arts zapowiada zwiastun premierowy Dead Space Remake

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez oficjalny profil Dead Space na portalu społecznościowym Twitter, wspomniany materiał promocyjny zostanie opublikowany już jutro – 12 stycznia – o godzinie 17:00 czasu polskiego. Zwiastun będzie można zobaczyć na kanale marki na YouTube.

Warto również wspomnieć, że już w połowie grudnia deweloperzy ze studia EA Motive poinformowali, że właściwie prace nad Dead Space Remake zostały zakończone, a gra osiągnęła złoty status. Nieco wcześniej twórcy podzielili się natomiast szczegółami na temat temat tzw. modułu intensywności.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!