Dead Space 2 za darmo dla kupujących Dead Space Remake

Jakub Smolak
2023/01/10 08:30

Prezent warty wzmianki.

Dead Space Remake już pokryło się złotem, a nowa wersja kultowej gry jest gotowa, by jeszcze raz podbić serca fanów. Jeśli planujecie zakup własnego egzemplarza, to twórcy przygotowali dla Was małą niespodziankę.

Dead Space 2 za darmo dla kupujących Dead Space Remake

Dead Space 2 dla osób, które zamówią Dead Space Remake

Decydując się na zamówienie w formie pre-order za pośrednictwem Steam, możecie liczyć na drobny prezent. Osoby, które zdecydują się na taki zakup, wraz z premierą gry otrzymają za darmo Dead Space 2. Dzięki temu, jeśli Dead Space Remake przypadnie Wam do gustu, będziecie mogli od razu sprawdzić kontynuację.

„Klasyczny survival horror science fiction Dead Space powraca w zupełnie nowej odsłonie od Motive Studios, oferując jeszcze bardziej wciągającą rozrywkę. Nowa wersja gry zapewni niezrównaną grafikę, trzymającą w napięciu, atmosferyczną oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału” – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Dead Space Remake zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi gry dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Skel
Gość
10/01/2023 10:08

​Czyli dają w gratisie 12 letnią grę która na steam bez promki kosztuje 70zł, a z promką 7zł, nice. Bardziej się chyba nie da opluć kogoś, bo jak ktoś się podjara to albo będzie czekał na remake 2 albo sam by sobie kupił za drobne.​

SebekPL2
Gramowicz
10/01/2023 08:34

Skoro mam już Dead Space 2 nie kupując remaku to kupując go dostane także remake dead space2?