Sony zapowiedziało PlayStation Days of Play 2023. Nadchodzą wielkie promocje

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/29 16:40
0
0

Sony po raz kolejny zaprasza graczy na Days of Play, czyli wielkie wydarzenie, w trakcie którego będziemy mogli załapać się na wiele promocji.

Przedstawiciele japońskiej korporacji oficjalnie zapowiedzieli tegoroczną edycję wydarzenia Days of Play. Jak czytamy w oficjalnym wpisie na blogu PlayStation, wydarzenie rozpocznie się już 2 czerwca i potrwa do 12 czerwca. W trakcie jego trwania gracze będą mogli załapać się nie tylko na prawdopodobnie bardzo dużą wyprzedaż w sklepie PlayStation Store, ale również na promocje związane z subskrypcją PlayStation Plus.

Sony zapowiedziało PlayStation Days of Play 2023. Nadchodzą wielkie promocje

Days of Play 2023 oficjalnie zapowiedziane

Jeśli chodzi o promocje na PlayStation Plus, korporacja ujawniła następujące informacje:

Rozpocznij, odnów lub przedłuż swoje członkostwo PlayStation Plus podczas Days of Play ze zniżką. Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości tytułów, od comiesięcznych gier, przez wersje próbne gier, po atrakcyjny katalog gier i katalog klasyki z setkami hitów i klasyków do wyboru - w zależności od wybranego planu.

Zarówno dla nowych, jak i obecnych członków PlayStation Plus, wszystkie 12-miesięczne plany będą oferowane z 25% zniżką obejmuje to Essential, Extra i Premium/Deluxe.

Obecni członkowie PlayStation Plus Essential i Extra mogą również otrzymać 25% zniżki na 1-miesięczne, 3-miesięczne lub 12-miesięczne członkostwo przy przejściu na plan wyższego poziomu to świetny czas, aby wypróbować PlayStation Plus Premium lub Deluxe.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego, jak już wspomniałem, Sony uruchomi promocję na gry w sklepie PlayStation Store przeznaczone na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Na szczegóły pozostaje czekać – śledźcie naszą stronę, gdzie na pewno znajdzie się zestawienie najlepszych ofert!

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!