Darmowe Mobile Suit Gundam Battle Operation 2 zadebiutowało na Steam

Jakub Smolak
2023/06/03 11:30
1
0

Gra cieszy się sporą popularnością, chociaż takiej krytyki dawno nie widziałem.

Jak mawia stare góralskie przysłowie – za darmo to uczciwa cena! Dystrybuowane w modelu free to play Mobile Suit Gundam Battle Operation 2 zadebiutowało do Steam, gdzie mierzy się z ogromną krytyką. Skrajnie negatywne opinie nie pozbawiają jednak gry popularności. W szczycie zagrywało się w nią bowiem ponad 25 tys. graczy.

Darmowe Mobile Suit Gundam Battle Operation 2 zadebiutowało na Steam

Mobile Suit Gundam Battle Operation 2 miażdżone w recenzjach

Podejrzewam, że część z osób uruchomiła Mobile Suit Gundam Battle Operation 2, by zobaczyć, jak potworny jest to koszmarek. Gra doczekała się na Steam już ponad 6,4 tys. recenzji, a jedynie 20% z nich, to pozytywne opinie. Muszę przyznać, że dawno nie spotkałem się z tak słabym wynikiem.

Oto drużynowa gra akcji i walki free-to-play oparta o linię czasową Universal Century serialu „Mobile Suit Gundam”. Dołącz do towarzyszy i broń swojej planety na ogromnym, realistycznym polu walki, na Ziemi i w kosmosie! Możesz zagrać z graczami z całego świata w starciach drużynowych online, maksymalnie 6 na 6! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Warto wspomnieć, że Mobile Suit Gundam Battle Operation 2 pojawiło się na rynku znacznie wcześniej i dotychczas było dostępne wyłącznie na PlayStation 4 i PlayStation 5. Chętnie dowiemy się, czy znacie tę grę i czy mieliście „przyjemność” w nią zagrać.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/06/2023 13:59

Gra od początku zapowiadała się nędznie, więc niskie oceny nie są przypadkowe.