Darmowa niespodzianka od czwartku w Epic Games Store. To głośna polska gra

Radosław Krajewski
2023/01/09 22:50

Poznaliśmy drugą darmowę grę, którą będziecie mogli odebrać już w najbliższy czwartek.

W ubiegłym tygodniu Epic Games Store ujawnił tylko jeden darmowy tytuł, który zostanie udostępniony użytkownikom w najbliższy czwartek. Ale okazuje się, że nie będzie to jedyny prezent, który sklep szykuje dla graczy. Oprócz First Class Trouble za darmo zostanie udostępniony również Gamedec – Definitive Edition. Przypomnijmy, że obie gry dostępne będą od 12 do 19 stycznia.

Darmowa niespodzianka od czwartku w Epic Games Store. To głośna polska gra

Za Gamedeca odpowiada katowickie studio Anshar Studios. Produkcja zadebiutowała na rynku we wrześniu 2021 roku wyłącznie na komputerach osobistych, a w ubiegłym roku grę mogli sprawdzić również posiadacze Nintendo Switch. 29 września 2022 roku tytuł doczekał się nowego wydania, w którym znalazły się m.in. dodatkowe misje.

GramTV przedstawia:

Gamedec to izometryczne RPG osadzone w cyberpunkowym świecie. W grze wcielamy się w detektywa, który rozwiązuje sprawę dziwnych morderstw w wirtualnych światach. Naszym zadaniem jest odwiedzić kilka gier, aby odkryć, kto stoi za makabrycznymi zbrodniami i poznać prawdę stojącą za wielką korporacją.

Więcej darmowych gier od Epic Games Store

Jeszcze przez dwa dni możecie odebrać darmowe gry od Epic Games Store z poprzedniego tygodnia, kiedy to sklep udostępnił Kerbal Space Program i Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!