Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejny prezent (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2023/01/05 17:01

Już za kilka godzin użytkownicy komputerów osobistych będą mogli odebrać kolejne darmówki od Epic Games.

Aktualizacja: Możecie już odebrać dostępne za darmo Kerbal Space Program oraz Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice. Za tydzień natomiast użytkownicy komputerów osobistych będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać First Class Trouble.

Oryginalna wiadomość: Dziś czwartek, a to oznacza kolejną porcję prezentów w Epic Games Store. Tydzień temu wspomniana platforma zakończyła świąteczną promocję w stylu i zaoferowała graczom PC dwie darmowe produkcje. Dziś natomiast użytkownicy komputerów osobistych ponownie będą mogli bez dodatkowych kosztów pobrać dwa tytuły. Pierwszym z nich jest Kerbal Space Program – nietypowy symulator, w którym celem jest stworzenie od podstaw własnego programu kosmicznego.

Drugim prezentem jest Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice, czyli samodzielne rozszerzenie do Shadow Tactics: Blades of the Shogun, prezentujące historię kunoichi Aiko, która musi stawić czoła konsekwencjom swoich dawnych czynów i zmierzyć się z przeszłości. Zarówno Kerbal Space Program , jak i Shadow Tactics: Blades of the Shogun - Aiko's Choice odbierzecie w Epic Games Store dzisiaj po godzinie 17:00. Jak zawsze na dodanie gier do swojej biblioteki będziecie mieć równy tydzień.

Dwie gry za darmo w Epic Games Store. Za tydzień kolejny prezent (Aktualizacja)

Więcej darmowych gier PC na Epic Games Store

Nie zapomnijcie również o prezentach z ubiegłego tygodnia, który będą dostępne jeszcze przez kilka najbliższych godzin. Jak wspomnieliśmy wyżej, tydzień temu Epic Games Store zaoferował użytkownikom komputerów osobistych dwie produkcje w postaci Dishonored - Definitive Edition oraz Eximius: Seize the Frontline.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!