Czy Tyler Rake pokonałby Johna Wicka? Reżyser nie ma żadnych wątpliwości

Radosław Krajewski
2023/06/01 15:30
0
0

Ależ to byłoby starcie.

John Wick czy Tyler Rake? Bez wątpienia byłoby to starcie godne crossovera, na który się niestety na razie nie zanosi. Serwis Collider przeprowadził wywiad z reżyserem Samem Hargarvem, którego Tyler Rake 2 niedawno otrzymał zwiastun, przypominający o zbliżającej się czerwcowej premierze. Twórca serii został zapytany, kto wygrałby starcie dwóch obecnych tytanów kina akcji. Hargrave wskazał swojego faworyta, mając całkiem solidny argument.

Czy Tyler Rake pokonałby Johna Wicka? Reżyser nie ma żadnych wątpliwości

Tyler Rake wygrałby z Johnem Wickiem według reżysera Sama Hargrave’a

Zdaniem Hargrave’a zwycięzcą pojedynku okazałby się Tyler Rake. Chociaż John Wick ma kuloodporny garnitur i niezwykłe umiejętności, to jak na razie tylko Rake umarł, a następnie powstał z martwych. Z taką zdolnością raczej ciężko byłoby rywalizować Wickowi.

To jest największe pytanie wszech czasów. To znaczy, to trudne pytanie, ponieważ mam słabość do postaci Tylera Rake’a. Biorę kuloodporny garnitur Johna Wicka i daje go Tylerowi Rake’owi. Ten koleś jest twardzielem, nie ma tu żadnej dyskusji.

John Wick stał się ekranową legendą w swoich własnych filmach, a także legendą kina akcji. Więc nie można go pokonać bez walki, a John Wick 4 udowadnia, że jednak jest to możliwe. My z kolei udowodniliśmy, że naszego bohatera można zabić i wskrzesić, więc muszę dać zwycięstwo Tylerowi Rake’owi. To byłaby długa, ciężka walka, to pewne, ale myślę, że wygrałby w niej Rake.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Tyler Rake 2 zadebiutuje na Netflixie już 16 czerwca.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!