F1 22 doczeka się wersji na PlayStation VR2? Codemasters odpowiada

Mikołaj Ciesielski
2022/08/04 08:35
0
0

Trybem VR w najnowszej odsłonie serii F1 cieszyć mogą się obecnie wyłącznie gracze PC.

F1 22 doczeka się wersji na PlayStation VR2? Codemasters odpowiada

Na początku zeszłego miesiąca na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation i Xbox zadebiutowało F1 22 – kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych poświęconych Formule 1. Gra może pochwalić się również trybem VR, który jednak dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych. Nic więc dziwnego, że fani gogli wirtualnej rzeczywistości zastanawiają się, czy w przyszłości produkcja otrzyma również wsparcie dla PlayStation VR2.

Codemasters odpowiada na pytania dotyczące F1 22 na PlayStation VR2

Niestety studio Codemasters nie ma dobrych wieści dla użytkowników PlayStation 5. David Williams, starszy producent, w rozmowie z serwisem UploadVR poinformował, że zespół „nie ma obecnie żadnych planów” dotyczących F1 w wersji na PlayStation VR2. Deweloper zaznaczył jednak, że w przyszłości twórcy „będą przyglądać się wszystkim możliwościom. Nie wszystko więc jeszcze stracone.

Warto wspomnieć, że w zeszłym tygodniu Sony podzieliło się nowymi szczegółami na temat PlayStation VR2. Japońska firma zapowiedziała także, że wkrótce” mamy otrzymać kolejne informacje dotyczące wspomnianego sprzętu, w tym cenę oraz datę premiery urządzenia.

Na koniec przypomnijmy, że F1 22 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat produkcji studia Codemasters, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Recenzja F1 22 – nowa generacja, nowe zasady.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!