Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Czarna Pantera 2 wprowadzi postać jednego z X-Menów? Nowa osoba w obsadzie

Radosław Krajewski
2021/07/23 10:00

Do obsady drugiej części Czarnej Pantery dołączyła nowa aktorka, która może zagrać jedną z najpopularniejszych X-Menów.

Od prawie miesiąca trwają pracę nad kontynuacją Czarnej Pantery. Według wstępnego opisu fabuły historia opowie o konflikcie między Wakandą a Atlantydą, której królem jest Namor. W tej roli zobaczymy Tenoch Huerta, który najbardziej znany jest z roli w serialu Narcos: Meksyk od Netflixa. Teraz do obsady dołączyła kolejna osoba, której rola nie została wyjawiona, ale fani spekulują, że może wcielić się w członkinię X-Menów.Czarna Pantera 2 wprowadzi postać jednego z X-Menów? Nowa osoba w obsadzieMichaela Coel to najnowsza aktorka, która wzbogaciła uniwersum Marvela. Coel możecie znać z serialu Mogę cię zniszczyć dla HBO, w którym zagrała, wyprodukowała, a także napisała scenariusz i nakręciła większość odcinków. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno widzów, jak i krytyków, zyskując aż dziewięć nominacji do tegorocznych nagród Emmy. Marvel mógł więc przyszykować dla aktorki dużą rolę i stać się pierwszą osobą z X-Menów, która zadebiutuje w uniwersum na dużym ekranie.

Mowa o roli Storm, która w komiksach była sojuszniczką Wakandy i poślubiła nawet króla T’Challę. Odgrywała ona kluczową rolę w komiksach Czarnej Pantery, w których twórcy uczynili z niej afrykańską boginię, a dopiero w drugiej kolejności mutantkę. Nie wiadomo jednak ile w tej plotce prawdy, ale wydaje się, ze Marvel będzie chciał stopniowo wprowadzać do swojego świata najpopularniejszych X-Menów, zanim grupa otrzyma swój własny film. Czarna Pantera: Wakanda Forever jest najlepszą możliwą produkcją do debiutu Storm.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię i scenariusz filmu odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright oraz Martina Freemana. Film pojawi się w kinach 8 lipca 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!