Czarna Pantera 2 wprowadzi ikonicznego bohatera. Wiemy, kto wcieli się w Namora

Radosław Krajewski
2021/06/08 12:20

Marvel znalazł odtwórcę roli Namora, jednego z klasycznych superbohaterów, który już wkrótce dołączy do uniwersum.

Czarna Pantera 2 wprowadzi ikonicznego bohatera. Wiemy, kto wcieli się w NamoraDruga część Czarnej Pantery może przynieść nam sporą niespodziankę. Jak podaje dobrze zorientowany w produkcjach Marvela serwis The Illuminerdi w Black Panther: Wakanda Forever miałby zadebiutować Namor. Władca Atlantydy jest jednym z najpopularniejszych komiksowych postaci, która jeszcze nie pojawiła się w uniwersum. Od lat postać łączona jest z filmowymi produkcjami, ale poza niewielką wzmianką w Avengers: Koniec gry, nie otrzymaliśmy żadnych poszlak, że ten bohater stanie się częścią MCU. Plany się zmieniły i Marvel wreszcie zdecydował się sięgnąć po tę postać, a jego debiutu możemy oczekiwać w Czarnej Panterze 2.

Jeszcze pod koniec ubiegłego roku ogłoszono, że do obsady filmu dołączył Tenoch Huerta. Aktor znany z roli Rafaela Caro Quintero w Narcos: Meksyk od Netflixa, oraz występów w Dorwać gringo z Melem Gibsonem i Spectre miał wcielić się w głównego antagonistę. Teraz podano, że to właśnie Huerta zagra Namora, a film przedstawi konflikt pomiędzy Wakandą i Atlantydą. W produkcji zadebiutuje również kuzynka i sojuszniczka władcy Atlantydy imieniem Namora oraz jeden z głównych przeciwników, czyli Attuma, który pragnie przejąć władzę w podwodnym królestwie.

GramTV przedstawia:

Wygląda więc na to, że Marvel ma konkretne plany na wprowadzenie nowych bohaterów do uniwersum. W najbliższym czasie poza Namorem możemy spodziewać się również debiutu Deadpoola. Ostatnio Ryan Reynolds opublikował tajemnicze zdjęcie, w którym zasugerował, że wybiera się w podróż, aby ponownie odegrać rolę Deadpoola. Plotkuje się, że postać pojawi się już w Doktor Strange in the Multiverse of Madess, który zadebiutuje na początku przyszłego roku.

Za reżyserię i scenariusz Black Panther: Wakanda Forever odpowiada ponownie Ryan Coogler. W filmie zobaczymy Danai Gurirę, Lupitę Nyong’o, Letitię Wright oraz Martina Freemana. Film pojawi się w kinach 8 lipca 2022 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!