Cyberpunk 2077: Phantom Liberty może zadebiutować wcześniej, niż myślicie

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/19 17:55
0
0

Nie jest to oczywiście oficjalnie potwierdzone, ale w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że dodatek do polskiej produkcji może pojawić się na rynku stosunkowo szybko.

Wiemy już, że na początku przyszłego miesiąca branżowe media otrzymają możliwość sprawdzenia dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077. Polskie studio CD Projekt RED planuje rozpocząć pełnoprawną kampanię marketingową już w czerwcu. Całą tę sytuację skomentował Borys Nieśpielak w najnowszym odcinku podcastu Rock i Borys.

Dodatek do Cyberpunka 2077 zadebiutuje już w czerwcu?

Jego zdaniem deweloperzy mogą udostępnić fabularne rozszerzenie w czerwcu lub lipcu:

Z potwierdzonych informacji mamy to, że na Game Feście będzie pokazywana gra dziennikarzom, będą mogli grać - to zostało ogłoszone w kwietniu. Z informacji potwierdzonych jest też to, że ja dowiedziałem się już dawno temu, że wewnętrzna data premiery dodatku była ustalona na czerwiec.

(...)

Teraz jak rozmawiałem z ludźmi, czy na Dragonsach, czy na PGA, czy po prostu gdzieś tam się widząc, to raczej jest jedna opinia, że idzie dobrze. Po drugie, to nie jest kończenie gry, tylko budowanie już na istniejącej grze.

GramTV przedstawia:

Nieśpielak podkreśla, że czerwiec (lub lipiec) wydaje się bardzo sensowną datą z uwagi na to, że w kolejnych miesiącach na rynku odbędzie się sporo wielkich premier.

Sytuację ostatecznie skomentował Marcin Momot z CD Projekt RED, który podkreślił, że w czerwcu rozpocznie się kampania promująca dodatek – firma nie skomentowała jednak samej plotki:

Jak już wspomnieliśmy w naszym oficjalnym komunikacie, zaczniemy ujawniać szczegóły dotyczące Cyberpunk 2077: Phantom Liberty w czerwcu. Jeśli zaś chodzi o datę premiery, nie komentujemy żadnych plotek.

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!