Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację dodającą nowe opcje graficzne

Wincenty Wawrzyniak
2023/01/31 19:15

Deweloperzy poinformowali o udostępnieniu nowej łatki – jeżeli jednak czekacie na nową zawartość w grze, to nie mamy dla Was dobrych wieści.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was o zmianach w bazie platformy Steam, które sugerowały, że gra Cyberpunk 2077 może niedługo otrzymać kolejną aktualizację. Okazało się, iż wszelkie spekulacje były jak najbardziej trafne, ponieważ dzisiaj przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED rzeczywiście poinformowali o udostępnieniu kolejnej łatki. Niestety, jeżeli nastawialiście się na dodanie nowej zawartości do gry, musimy Was rozczarować.

Cyberpunk 2077 otrzymał aktualizację dodającą nowe opcje graficzne

Cyberpunk 2077 – aktualizacja z nowymi opcjami graficznymi jest już dostępna

Na oficjalnym profilu gry w serwisie społecznościowym Twitter pojawił się dziś wpis informujący, że aktualizacja jest już dostępna dla wersji na komputery osobiste. Patch wprowadza do gry wsparcie dla technologii NVIDIA DLSS 3 oraz NVIDIA Reflex na obsługujących te technologie sprzętach.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Zaznaczono jednak, że wszyscy uruchamiający grę poprzez platformę GOG Galaxy powinni wcześniej zaaktualizować samą aplikację (jeśli oczywiście do tej pory tego nie zrobili). Na platformie Steam łatka waży nieco ponad 6,5 gigabajta.

Przypomnijmy na koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
01/02/2023 07:26

Czyli bajery graficzne. Szkoda bo ta gra na odpowiednich sprzętach (czytaj nie moim bo gram na minimalnych i wygląda po prostu źle) potrafi wyglądać nieźle ale za to cierpi na brak ciekawej zawartości. Zadania poboczne oparto o ten sam schemat co zlecenia na potwory w wieśku tyle, że w wieśku to nie przeszkadzało bo najczęściej to były całkiem mocne stworzenia i mieliśmy też często niezły z nich łup jak ktoś się bawił w alchemię i kowalstwo, a tu wpadanie na dany obszar i czyszczenie go nie sprawia zbytniej radochy kiedy się robi to n-ty raz. No miejmy nadzieję, że chociaż dowiozą ten dodatek (nadal nie jestem pewny co do niego mimo, że zapowiadali go od dawna ale z drugiej strony zapowiadali też więcej DLC niż ostatecznie do gry trafić ma) i skupią się na zrobieniu następnych projektów (mimo, że raczej głównie narzekam na tę grę to jednak liczę na kontynuację tak wieśka jak i CP2077, które ma potencjał nie mniejszy od wiesława ale nie został on wykorzystany)

SebekPL2
Gramowicz
31/01/2023 20:14

Może nie mam DLSS3 ale za to Nvidia Reflex zabiera mi 10+fps nie dając spadku opóźnienia