Crossfire: Legion – dziś premiera RTSa od twórców Homeworld: Deserts of Kharak

Jakub Smolak
2022/12/08 20:15
0
0

Twórcy zachęcają do testów, oferując darmowy weekend z grą.

O Crossfire: Legion mogliście słyszeć już wcześniej. Produkcja autorstwa Blackbird Interactive od maja 2022 roku była dostępna w ramach usługi Early Access. Dziś gra debiutuje w wersji 1.0, a jeśli chcielibyście ją przetestować, to jest ku temu świetna okazja. Strategia od twórców Homeworld: Deserts of Kharak jest dostępna na Steam w ramach darmowego weekendu. Jeśli RTS przypadnie Wam do gustu, to do 15 grudnia będziecie mogli nabyć go z 34% zniżką.

Crossfire: Legion – dziś premiera RTSa od twórców Homeworld: Deserts of Kharak

Darmowy weekend z Crossfire: Legion

Crossfire: Legion to strategia czasu rzeczywistego, której akcja toczy się w uniwersum Crossfire opracowanym na potrzeby strzelanek Crossfire i Crossfire X. Fabuła przeniesie nas do nieodległej lecz dystopijnej przyszłości. Twórcy przedstawią nam wizję pogrążonego w konflikcie świata, gdzie trwa walka o supremację ideologii między dwiema stronami: Black List i Global Risk. Gracze muszą przygotować własną armię, biorąc udział w bitwach zarówno w kampanii fabularnej, trybie potyczek, jak i w sieciowym multiplayerze.

“W bliskiej przyszłości w uniwersum Crossfire społeczeństwo chyli się ku upadkowi. Walcz na szczycie drapaczy chmur, przedzieraj się przez moczary albo infiltruj pilnie strzeżone bazy wojskowe, poznając głównych bohaterów i cele trzech rywalizujących ze sobą frakcji. Weź udział w kampanii fabularnej i rzuć świat do swych stóp”czytamy w opisie gry na Steam.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat samej rozgrywki, to zachęcam Was do zapoznania się z naszymi wrażeniami. Muradin miał okazję testować grę przedpremierowo, a swoimi spostrzeżeniami podzielił się tutaj. Na koniec zaznaczmy, że Crossfire: Legion jest dostępne wyłącznie na PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!