City-builder w klimacie Fallouta z wersją demo. Endzone 2 do wypróbowania za darmo

Patrycja Pietrowska
2024/06/11 12:15
0
0

Wersja demonstracyjna Endzone 2 jest już dostępna na platformie Steam.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo dobrych wieści dla entuzjastów city-builderów. Interesujący Kaiserpunk otrzymał wersję demonstracyjną, a Workers & Resources: Soviet Republic opuściło wczesny dostęp. Kolejną ciekawą propozycją dla miłośników gatunku może być natomiast Endzone 2, które klimatem przypomina serię Fallout.

Endzone 2
Endzone 2

Endzone 2 do wypróbowania za darmo. Wersja demo city-buildera jest już dostępna

Zainteresowani city-builderami mogą już wypróbować za darmo kolejnego reprezentanta gatunku – Endzone 2 otrzymało bowiem wersję demonstracyjną. Produkcja przenosi graczy do postapokaliptycznego świata, a głównym celem jest odkrycie i ponowne zaludnienie ostatnich terenów, które nadają się do zamieszkania. Otoczenie jest jednak bezlitosne, a skażona radioaktywnie ziemia i niesprzyjające warunki atmosferyczne nie ułatwiają zadania.

Endzone 2 oferuje możliwość budowania i rozwijania osady, prowadzenia badań czy zarządzania gospodarką. Gracze muszą zadbać o swoich obywateli, a także tworzyć szlaki handlowe, które umożliwią transfer niezbędnych do przetrwania zasobów i towarów. Eksplorując świat gry, można odkryć kolejne strefy odpowiednie do zaludnienia, a każda z nich zapewnia dostęp do unikalnego zestawu zasobów.

W Endzone 2 ruszasz w drogę swoim zaufanym autobusem, przemierzając Badlands — niezdatny do zamieszkania i zdradliwy teren usiany ruinami, łupami i misjami. Ulegnięcie ciekawości i eksploracja tych obszarów może nagrodzić Cię specjalnymi zasobami, technologiami i nowymi partnerami handlowymi. Może jednak również narazić Cię na śmiertelne niebezpieczeństwo, wywołać katastrofy lub narazić życie Twoich odkrywców. – czytamy w opisie gry Endzone 2.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy raz jeszcze, że demo Endzone 2 jest już dostępne na platformie Steam. W wersji demonstracyjnej gracze mogą swobodnie eksplorować pierwszy z trzech sektorów mapy, budować osady i stawiać czoła różnorodnym wyzwaniom – suszom, burzom piaskowym czy toksycznym deszczom. Planowana data wydania city-buildera to 3. kwartał 2024 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!