Połączenie city-buildera i grand stategy do wypróbowania za darmo. Kaiserpunk z wersją demonstracyjną

Patrycja Pietrowska
2024/06/04 14:45
0
0

Intrygująca produkcja przenosi nas do alternatywnego świata XX wieku.

Pod koniec kwietnia pojawiły się dobre wieści dla miłośników city-builderów. Otrzymaliśmy bowiem wówczas nowy zwiastun gry Kaiserpunk, a także zapowiedź nadciągającej możliwości wypróbowania produkcji w ramach wersji demonstracyjnej. Okazuje się jednak, że twórcy postanowili udostępnić demo nieco wcześniej, niż planowali.

Połączenie city-buildera i grand stategy do wypróbowania za darmo. Kaiserpunk z wersją demonstracyjną

Kaiserpunk do sprawdzenia w ramach wersji demo

Choć deweloperzy zapowiadali, że bezpłatną wersję demonstracyjną Kaiserpunk otrzymamy w dniach 10-17 czerwca, plany nieco się zmieniły. Zgodnie z przekazanymi w ostatnim wpisie na platformie Steam informacjami, zainteresowani mogą już od dzisiaj sprawdzać połączenie city-buildera z grand strategy w ramach demo. Należy jednak pamiętać, że udostępniona wersja oferuje tylko cztery godziny rozgrywki.

Jak przekazują twórcy, gracze mogą liczyć na przetestowanie mechaniki budowania miasta, w tym budynków dwóch pierwszych poziomów, a także zarządzania zasobami czy łańcuchami produkcyjnymi. Wersja demo Kaiserpunk obejmuje dostęp do regionów świata na globalnej mapie, jak również aspekty związane z działaniami wojskowym – tworzenie armii, podbijanie wrogich terenów czy obrona terytorium.

GramTV przedstawia:

Deweloperzy zaznaczają, że Kaiserpunk czeka jeszcze wiele elementów, które zostaną dodane w przyszłości. Twórcy planują urozmaicić produkcję o systemy handlu i dyplomacji, znacznie ulepszoną sztuczną inteligencję przeciwników i system walki, a także bardziej szczegółowe opcje w zakresie kontrolowania regionów. Zainteresowani wersją demonstracyjną gry znajdą ją na platformie Steam.

Buduj i zwyciężaj w Kaiserpunk, wyjątkowej grze łączącej gatunki city buildera i grand strategy, osadzonej w alternatywnym świecie XX wieku. Tocz epickie bitwy na lądzie, morzu i w powietrzu lub wykorzystaj swoją potęgę gospodarczą, aby odnieść ostateczne zwycięstwo. – czytamy w opisie gry.

Kaiserpunk ma zadebiutować na rynku w 3. kwartale bieżącego roku. Dokładna data premiery pozostaje jednak na ten moment tajemnicą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!