Ciche miejsce 3 już z oficjalną datą premiery. Paramount rozszerza uniwersum

Radosław Krajewski
2021/06/05 10:45

Poznaliśmy datę premiery kolejnej części Cichego miejsca. Na nową odsłonę nie będziemy musieli długo czekać.

Ciche miejsce 3 już z oficjalną datą premiery. Paramount rozszerza uniwersumDopiero co w naszych kinach zadebiutowała druga część Cichego miejsca, a Paramount już ogłosił datę premiery kolejnej odsłony. Nie będzie to jednak bezpośrednia kontynuacja Evelyn granej przez Emily Blunt oraz jej dzieci, ale jeden z zapowiedzianych jeszcze w listopadzie ubiegłego roku spin-offów. Za sterami projektu zasiądzie Jeff Nichols, reżyser Take Shelter, Uciekiniera, Loving i Midnight Special, który napisze również scenariusz do filmu. Projekt jest na wczesnym etapie produkcji i nie znamy żadnych szczegółów o produkcji. Wiemy jedynie, że film pojawi się w kinach 31 marca 2023 roku. Wygląda wiec na to, że studio będzie chciało utrzymać dwuletnią przerwę między odsłonami i pełnoprawnej trzeciej części możemy doczekać się dopiero w 2025 roku.

Jest niemal pewne, że trzecia część przygód rodzinny Abbottów w posapokaliptycznym świecie powstanie. Druga część, tak jak pierwsza, kończy się urwaniem akcji, więc Paramount z pewnością nie będzie chciało tak zostawić historii z głównej serii. Ostatnio o potencjalnej „trójce” wypowiadała się Emily Blunt, która przyznała, że John Krasinski ma wiele pomysłów na jeszcze jeden film, ale najpierw chce poczekać na odbiór drugiej części, zanim rozpocznie prace nad kontynuacją.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w drugiej części rodzina Abbottów musi opuścić swój dom i wyruszyć w nieznane, stawiając czoła wszelkim zagrożeniom. Kluczem do przetrwania jest cisza, gdyż na każdym kroku czają się niezwykle wrażliwe na wszelkie dźwięki potwory. Przemierzając okolicę, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, to nie jedyne niebezpieczeństwo, przed którym muszą uciekać.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest John Krasinski. W obsadzie znaleźli się: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou i Wayne Duvall. Film trafił do kin w pierwszych krajach już 28 maja. Paramount jakiś czas temu przyśpieszył premierę swojego filmu, przesuwając debiut z 17 września. W polskich kinach Ciche miejsce 2 pojawiło się 4 czerwca.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!