Powstanie Ciche miejsce 3? Emily Blunt zdradza plany na trylogię

Radosław Krajewski
2021/05/26 14:25

Długo oczekiwana kontynuacja Cichego miejsca może nie być ostatnią. Twórcy już planują trzeci film z serii.

Powstanie Ciche miejsce 3? Emily Blunt zdradza plany na trylogięJuż w najbliższy piątek w amerykańskich kinach zadebiutuje Ciche miejsce 2. Film otrzymał już pierwsze recenzje, które wskazują na kolejną udaną produkcję Johna Krasinskiego. Gwiazda filmu Emily Blunt promuje obraz w licznych wywiadach. Podczas jednego z nich została zapytana o powstanie trzeciego filmu. Jak się okazuje, druga część kończy się w sposób, który pozwala na rozbudowanie tego świata. Jak wiemy z wcześniejszych ogłoszeń studia Paramount Pictures, w przygotowaniu są już spin-offy. Nic jednak nie było wiadomo o trzeciej części, aż do teraz, kiedy aktorka przyznała, że Krasinski ma pomysły na kontynuację. Jeżeli więc druga część wystarczająco dużo zarobi z kas kin na całym świecie, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby powstała trylogia.

Ma mnóstwo pomysłów, które mogą się sprawdzić. Myślę, że najpierw chce sprawdzić, jak ludzie zareagują na drugą część, zanim w pełni zaangażuje się w kolejny film. Ale już teraz ma kilka świetnych pomysłów.

GramTV przedstawia:

Po wydarzeniach z pierwszego filmu rodzina Abbottów musi opuścić swój dom i wyruszyć w nieznane, stawiając czoła wszelkim zagrożeniom. Kluczem do przetrwania jest cisza, gdyż na każdym kroku czają się niezwykle wrażliwe na wszelkie dźwięki potwory. Przemierzając okolicę, Abbottowie szybko przekonają się, że tajemnicze stworzenia, to nie jedyne niebezpieczeństwo, przed którym muszą uciekać.

Reżyserem i scenarzystą filmu jest John Krasinski. W obsadzie znaleźli się: Emily Blunt, Cillian Murphy, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou i Wayne Duvall. Film trafi do kin w pierwszych krajach już 28 maja. Paramount jakiś czas temu przyśpieszył premierę swojego filmu, przesuwając debiut z 17 września. W polskich kinach Ciche miejsce 2 pojawi się tydzień później, czyli 4 czerwca.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!