Powstaje kolejne Ciche miejsce! John Krasinski oddaje stery

Radosław Krajewski
2020/11/10 11:25
0
0

Paramount zapowiedział powstanie nowego filmu z serii Ciche miejsce. Poznaliśmy nazwisko reżysera.

Kolejna odsłona Cichego miejsca jest już w produkcji. Paramount nie zmierzało czekać na premierę drugiej części, która została opóźniona z powodu pandemii i już teraz zapowiedzieli trzeci film z serii. Według wstępnych informacji niezatytułowana jeszcze produkcja będzie spin-offem rozszerzającym świat z dwóch pierwszych filmów. Nad projektem nie będzie brał udział John Krasinski, który prawdopodobnie będzie sprawować pieczę wyłącznie nad głównymi częściami serii.

Powstaje kolejne Ciche miejsce! John Krasinski oddaje stery

Reżyserem i scenarzystą został Jeff Nichols, który ma na swoim koncie Uciekiniera, Loving i Midnight Special. O samej historii nie wiemy praktycznie nic oprócz tego, że bazować będzie ona na oryginalnym pomyśle Krasinskiego. Można więc przypuszczać, że bohaterami ponownie będzie rodzina, którą poznamy w nowym, opanowanym przez potwory świecie. Film może pokazać sam początek inwazji krwiożerczych stworów.

GramTV przedstawia:

Zdjęcia rozpoczną się w przyszłym roku, a premierę zaplanowano na 2022 roku. Przypomnijmy, że Ciche miejsce 2 zadebiutuje w kinach 23 kwietnia 2021 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!