Chris Hemsworth wróci do roli Thora? Tylko pod jednym warunkiem

Radosław Krajewski
2023/06/01 13:30
2
0

Marvel będzie musiało spełnić życzenie aktora, jeżeli chce nakręcić kolejną część przygód Thora.

Marvel aż dziewięciokrotnie wykorzystał postać Thora w filmach ze swojego uniwersum. Chris Hemsworth od dwunastu lat z powodzeniem wciela się w tego superbohatera, ale ostatnia produkcja o przygodach nordyckiego boga nie przypadła do gustu fanom. Chociaż film zarobił ogromne pieniądze, to mimo wszystko kolejna część stanęła pod znakiem zapytania. Nie wiadomo, czy Chris Hemsworth jeszcze raz wróci do swojej roli, choć wydaje się to prawdopodobne w jednej z dwóch zapowiedzianych części Avengers. Gwiazdor ma jednak jeden warunek, który musi zostać spełniony przez Marvela, aby zgodził się na powrót.

Chris Hemsworth wróci do roli Thora? Tylko pod jednym warunkiem

Chris Hemsworth wróci do Thora, jeżeli będzie wyjątkowa historia do przedstawienia

W rozmowie z hiszpańskim magazynem AccionCine, Chris Hemsworth powiedział, że obecnie nie ma sprecyzowanych planów na powrót do roli boga piorunów. W wywiadzie przyznał, że decyzja o ponownym wcieleniu się w Thora będzie zależeć wyłącznie „od rodzaju historii”. Aktor postawił warunek, że materiał, z którym przyjdzie mu pracować „musi być czymś wyjątkowym”.

Nie mam pojęcia. Mówiłem to już wcześniej, wszystko zależy od rodzaju historii. Musi to być coś wyjątkowego. Nie chcę robić ciągle tego samego z tą postacią, dopóki publiczność nie poczuje się już tym zmęczona. Ale jeśli jest ekscytacja, zawsze chętnie wracam. Jeśli jest nowa historia, musi to być coś wyjątkowego. Jestem pewien, że jest coś ekscytującego do opowiedzenia, więc będziecie musieli poczekać i zobaczyć.

GramTV przedstawia:

Już wkrótce Chrisa Hemswortha zobaczymy w Tyle Rake 2 od Netflixa. W przyszłym roku z kolei pojawi się u boku Anyi Taylor-Joy w Furiosie.

Komentarze
2
Campino
Gramowicz
01/06/2023 16:26

Marvel będzie musiał* lub Studio Marvel będzie musiało*

Ray
Gramowicz
01/06/2023 15:35

Ostatni raz klikam news typu "tylko pod jednym warunkiem".