Capcom ma w zanadrzu jeszcze jedną „niezapowiedzianą” grę. Premiera już wkrótce

Mikołaj Ciesielski
2023/10/29 13:00
0
0

Japońska firma jeszcze w tym roku fiskalnym zamierza wydać na rynek kolejną dużą produkcję.

Kilka dni temu Capcom zapowiedział, że pracuje nad następcą silnika RE Engine. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji związanych z japońską firma. Wydawca wciąż nie odsłonił bowiem jeszcze wszystkich kart i nadal ma w zanadrzu przynajmniej jedną niespodziankę. Mowa tutaj o „niezapowiedzianej” grze, która ma zadebiutować na rynku w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Capcom ma w zanadrzu jeszcze jedną „niezapowiedzianą” grę. Premiera już wkrótce

Capcom szykuje niespodziankę. Przed końcem marca na rynek trafi duża i „niezapowiedziana” gra

Już pod koniec lipca informowaliśmy, że Capcom do końca marca 2024 roku zamierza wydać grę, która „sprzeda się w milionach” egzemplarzy. Produkcja wciąż nie doczekała się zapowiedzi, ale – jak się okazuje – plany japońskiej firmy nie uległy zmianie. Wraz z najnowszym raportem finansowym na oficjalnej stronie wydawcy pojawiła się sekcja FAQ (dzięki VGC), gdzie ponownie wspomniano o tajemniczym tytule.

GramTV przedstawia:

Capcom ponownie zapewnił, że duża i „niezapowiedziana” gra zadebiutuje na rynku do końca marca 2024 roku. Japońska firma nie podzieliła się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat produkcji. Fakt, że wydawca spodziewa się dużego zainteresowania tytułem, sugeruje, że może chodzić o nową odsłonę jednej z popularnych serii jak np. Resident Evil czy Monster Hunter. Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak cierpliwie czekać na pierwsze konkrety.

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że tajemnicza gra Capcomu zostanie zaprezentowana na The Game Awards 2023. Zgodnie z zapowiedziami 10. edycja wydarzenia, którego organizatorem i gospodarzem jest Geoff Keighley, odbędzie się 7 grudnia 2023 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!